Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár hege plasztikázva?

Császár hege plasztikázva?

Figyelt kérdés
Második babát várom, első császáros volt. Göbösödik a belső hegvonal, kézzel érezhető. Azt mondta az orvos, hogy ha most is császár lesz, megplasztikázza. Úgy meglepődtem, hogy elfelejtettem megkérdezni ez mit jelent. Volt valakinek ilyen? Anyagilag vajon milyen vonzata van a felajánlásának? Következő alkalommal ha merem megkérdezem, csak addig is támpontot szeretnék.
2016. ápr. 30. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt jelenti, hogy a császár során simán kivágása a heget, azzal nyitva meg a mehet és szépen osszevarja. Miután nem külön műtét nem lesz anyagi vonzata sem. De miért nem kérdezel rá legközelebb, hogy pontosan mit jelent ez?
2016. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korbevagja a heget es ugy varrja ossze. 5 perc egy gyakorlott sebesznek.
2016. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Hát bennem felmerül az a kérdés,hogy az első miért nem sikerült miért göbösödik?

Remélhetőleg nem lesz anyagi vonzata ha ő csinálta az elsőt is.

Én is császáros vagyok.Nekem szinte keresnem kell,hogy hol a heg mert alig látszik.Más nőgyógyászok is dícsérték,hogy szépen megcsinálta a doki.

Szóval elsősorban rajta múlik nem a szöveteiden.

2016. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kimetszi az előző heget és úgy varrja össze. Ehhez még csak különösebben nagy gyakorlat sem kell:D

Az, hogy kinek hogyan gyógyul, az meg pont, hogy sokkal jobban múlik azon, hogy milyenek az adott egyén genetikája, szövetei, sebgyógyulása, mint az, hogy hogyan varrja össze a doki.

2016. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Lehet lepontozni,de pont azért írtam,hogy más nőgyógyászok is dícsérték a sebészi munkát és nem azt mondták,hogy milyen szerencsés vagyok,hogy ilyen jók a szöveteim.Bocs,hogy erről mertem arra következtetni,hogy elsősorban az orvoson múlik,hogy milyen lesz a varrat.

Persze biztos hülye a többi orvos.

2016. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én így jártam és sajnos a második is császár lett. Semmi egyebet nem jelent, mint hogy az előző heget kivágja. Semmivel nem jár, egy mozdulat. Ez nem a szó szoros értelmében plasztika, mert azt terhesség alatt értelmetlen csinálni. Egyszerűen csak kivágja a korábbi csúnya heget. Ennyi. Nem több, nem kevesebb.
2016. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megkérdem majd legközelebb, igen, teljesen ésszerű, hogy kivágja a régit és az új marad ha császárra kerül a sor. Az elsőt nem ő csinálta, eddig ezzel sem volt gond, szépen gyógyult már majdnem 6 éves a heg.
2016. ápr. 30. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy lett, mint 4-es írta, szebb lett a hasam, mint előtte és nem került semmibe.
2016. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!