Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés vagy...

Természetes szülés vagy császár? Pusztán kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

Nem állok szülés sem császár elott addig meg van 2-3 év ! Nem is tervezem h majd én akarok választani

De érdekelne mindkettőről ellen és mellette mi szol

Sok vita van h aki császáros azt lenézik akkor is ha maga választotta akkor is ha nem , pedig szerintem senkinek semmi joga bírálni a másik döntését

Biztos mindkettőben van jó és rossz! Mik azok? Tapasztalatokat várok, de semmi vita, felnőtt emberek módjára!!! Köszi előre is(?)



2016. ápr. 12. 18:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát engem egy percig nem érdekelt, hogy sima lesz vagy császár, egyedül az volt a fontos, hogy a gyerek is meg én is biztonságban legyünk. Végül császár lett, nem zavart. Akkor se, amikor a nagynenem kifejtette, hogy ez nem is szülés és különben is egy normális nő nem is engedné, hanem megszenvedne a gyerekeert, mint az ő lánya.
2016. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szia

Szerintem olyan utálatos ilyet kijelenteni de ne is bánd h császáros

Tényleg a pici a fontos de megis csak a magunk egészsége is számít hogy utána mit kell fel dolgoznunk milyen fájdalmakat stb mivel utána jó kell legyen az egészségünk h a picivel tudjunk foglalkozni :)köszi h írtál!

2016. ápr. 12. 18:24
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Ja, nem, nem zavar kicsit se. A gyerek volt a lényeg, nem az, hogy milyen módon jön a világra.
2016. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos nekem nem volt valasztasi lehetosegem, mivel ikreket vartam, es koraszulottek lettek. En hamar tulvoltam a csaszaron, semmi komplikacio nem volt. Nyilvan kozvetlenul a mutet utan es par napig meg fajt a heg, de mutet utan 1 hettel mar vezettem.

Ha valaszthattam volna, akkor termeszetes uton szultem volna, de sajnos nem igy tortent. Megertem azokat a noket is, akik maguk valsztjak a csaszart, m nem akarnak ugymond tonkremenni ott lent. Kivetel nelkul az osszes ferfi ismerosom - es eleg sok van - azt mondja, h a no nem lesz a regi szules utan ott lent. Hiaba izom, de akkor is kitagul, es sok ferfinek ez zavar. Szoval, ertheto.

Azt meg abszolut idiotanak tartom, aki lenezi a csaszarosokat. Megis milyen alapon?! Eleve nem ertem azt, h hogy lehet lenezni vkit, akik igy vagy ugy eletet adott egy gyereknek...

2016. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

En sem ertem , van eleg sok maradi akinek nem anya az anya ha csaszarral hozta a vilagra a gyermeket..

Van aki megszuli termeszetes uton, megis rossz anya nem hinnem h erre kellene azt alapoznI. Akik valasztjak azok azert teszik peldaul mert fintos a baba mellett a hazas elet. Es az anya az nő is egyben. A picinek is jot tesz.ha boldog szulok mellett nonek fel... amugy latszik a heged?:)

2016. ápr. 12. 18:33
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem választás kérdése, ha veszélyben a baba vagy az anyuka, akkor az a legjobb, ha gyorsan vágnak. Életekkel nem játszunk.
2016. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Bocsi nem ez volt a kérdésem de köszönöm ezt én is tudom ! Amúgy érthetően írtam h nem is akarnék választani csak érdekelnek Tapasztalatok!
2016. ápr. 12. 18:43
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező! Ellne és mellette is ún. indikációk és kontraindikációl szólnak. Ezek mind az orvos kompetenciakörébe tartoznak. Kár is ilyen kérdést feltenni, csak veszekedést eredményez. Nekem 2 császárom volt. Az elsőnél nem tágultam rengezeget vajúdtam, tolófájásaim voltak. A második életmentő volt. De ha kérhettwm volna, azt választom, hogy programozott legyen a második, jobban jártam volna.
2016. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Felnott embereknek nem szabadna ilyenen osszevesznI. Orvostol enis hallom majd amit kell amikor kell. De aki tapasztalatbol valaszol annal nincs biztosabb! Barmilyen kerdest felszabad tenni en ezt tettem fel, ez erdekel! :) koszi, hogy ìrtál!
2016. ápr. 12. 19:00
 10/28 A kérdező kommentje:
Ja! Es sajnalom h rossz elmenyed volt :( viszont gratulalok es Le a kalappal!!!!
2016. ápr. 12. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!