Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleméynetek tapasztalato...

Mi a véleméynetek tapasztalatok Ajkai, Győri, Soproni kórházakról?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Győriként a győriben voltam, egy szóval lehet jellemezni: Katasztrófa.
2016. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Győrben feküdtem 5 napot a nőgyógyászati osztályon, komoly műtétem volt. Kiváló orvosok és nővérek vannak, mindenkitől maximális segítséget kaptam. A zuhanyzók felújítottak, elégedett voltam a szoba állapotával is, és a kajával is. De a legfontosabb az ott dolgozó orvosok és nővérek pozitív hozzáállása, segítőkészsége.
2016. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ezek közül csak a győrit ismerem.

Voltam ott gyakorlaton is. Az E épület nagyon le van pukkanva, undorító, az ajtók ragadnak, kosz van. Mivel ott van a krónikus belgyógyászat, a szagok is erősebbek.

Az A épület egy fokkal jobb, bár ott is ragadtak az ajtók, volt egy vérfolt a földön reggel és még délben is ott volt.

A sebészeten nagyon bunkó nővérek vannak. Az egyik ilyet szól az egyik betegnek undorító hangnemben: Ez nem hotel hanem a Petz kórház! Hányni tudtam volna.

A WC a folyosón van, nemenként egy WC jut egy emberre és marha koszosak. Arra aztán rá lehet ülni főleg ha frissen vagy műtve és még megtartani sem tudod magad a sebed miatt.

Egyszer bevitt oda a mentő, a sürgősségin felfektettek egy szó szerint húgyszagú ágyra. Mondták, hogy jön a beteghordó, hát nem jött legalább egy óráig, nekem kellett szólni, hogy mi van már, aztán szóltak megint, aztán végre jött.

A mentőautóban adtak erős görcsoldót, csináltak utána vérvételt, amit magam kellett levinni a laborba. Ugye a görcsoldó hamis eredményt adott és szerintük egy kezdődő gyulladás volt nem kell vele semmit csinálni de azért másnap menjek el oda ahová tartozom. Elmentem, erős gyulladás, bent tartottak aztán megműtöttek. Ennyit ér a győri kórház.

2016. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
előző vagyok elfelejtettem hogy gyakorlat megkezdése előtt az A épületben elmentünk pisilni, ott ahol az a nagy ablakos rész van. Hát inkább nem írom le mi volt ott. Egyedül a C épületben lehet normálisan pisilni, bár WC papír és szappan ott sincs. A C épület viszont szép, sokkal másabb mint az E, A, B, D.
2016. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Most látom milyen kategóriában van ez, van egy rossz hírem, hogy a szülészet a lepukkant E épületben van a harmadik emeleten, eggyel alatta meg a nőgyógyászat. Bár azokban nem voltam, csak tudom, hogy ott vannak. Hát el tudom képzelni mi lehet ott. Gyakorlatoztam az E épületben is.
2016. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes tesóm most szült Másodszor a harmadik emeleten. Minden tiszta volt. Én a másodikon feküdtem a nőgyógyászaton mint írtam, folyamatos volt a takarítás...
2016. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgyhogy rosszul tudod elképzelni.
2016. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és már nagyon várom hogy mehessek én is szülni a győri kórházba dokimhoz.
2016. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 napja szültem Győrben. Összessegeben nem panaszkodom. A kaja ehető...de azert erdekes, hogy bab, kaposzta, tök a menü....ami felfujja kismamat babat egyarant. Takaritas tisztessegesen meg van oldva. Nagyon fontos, hogy mindig kerdezni kell mind a csecsemosoktol mint a sima, noverektol, mert maguktol nem mondanak el semmit, de ha kerdezel egy-ket kivetellel nagyon segitokseszek es az az egy-ket kivetel is megenyhul, ha a sarkadra allsz. Az atjarohaz, hogy boldog boldogtalan bejon engem egy kicsit zavart, de ezzel kapcsolatban mindenkinek mas a velemenye.... Sztem tul lehet elni...
2017. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!