Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap császároznak, de mire...

Holnap császároznak, de mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap délelőtt császárral fogok szülni. A babócám becsült súlya elég nagy, majdnem 5 kg, nagyon sok a magzatvíz és sűrű. Igy úgy döntöttünk hogy holnap császár.


De mégis mire számítsak? Hogy zajlik? Úgy izgulok. Nem akarok sírós képeket, de már most könnyes a szemem :)


2016. máj. 3. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy félsz, én is féltem. A műtőben gyorsan megy minden, kivéve mikor a végén varrnak. Én többször kérdeztem, meddig tart még. :) Fel kellett ülnöm a műtőben az ágyra, aztán megszúrták a hátam. Spricceltek vízzel, érzek-e még vmit. Aztán elkezdődött a műtét. Kb. 5 perc alatt kint a baba. Aztán hallani fogod felsírni. :)
2016. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségi császárom volt. Gyorsan betoltak a műtőbe gerinc érzéstelenítés(picit fájt) elém paraván egyik kezemen vérnyomás mérő másikban infúzió. Nem fáj semmi de furcsa érzés volt ahogy húzták szét a hashártyámat néha még a műtő asztalon is megemelkedtem. Gyorsnak tűnt. Oda tartották a kisfiamat 1 puszira aztán elvitték mérni;míg engem varrtak oda adták mamának. Műtét után a megőrzőbe vittek 12 óra múlva le kellet zuhanyoznom. Nehéz volt utána mozogni nagyon fájt. Bár nekem ehez sem volt szerencsém;sajnos begyulladt a sebem. Tejem azonnal volt;sajnos később az is elment :( Sok sikert jó egészséget :)
2016. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok,írd meg ha túl vagy rajta!
2016. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is sürgősségi császárom volt, engem a katéter ijesztett meg( fél métert ugrottam az asztalon), nem készültem fel rá, hogy az is kell, de nem éreztem ahogy betették. A gerincbe a szuri egy kis kattanás volt, én szeretem az olyan érzést. Engem az zavart, hogy hülyeségekről beszélgettek körülöttem, de a végén elmondta, hogy direkt. Szerettem volna, ha ott van velem valaki, magányos voltam és nagyon féltettem a babát. Tombolnak a hormonjaid, jóhogy könnyes a szemed :D Mikor megy ki az érzéstelenítő, remegtem mint a kocsonya. Akkorra ért oda a férjem, azt hitte fázok. Készülj egy kis fájdalomra is. Sokat sétáltam (eleinte mint dédnagyanyám), hamar ki tudtam egyenesedni, de a wc-n a nagydolog után kínomban röhögtem, hogy alig ér oda a kezem, úgy feszül a hasam :D Ja és tüsszenteni, nevetni sem a legjobb érzés egy pár napig. De ott lesz a baba, aki miatt nem is kérdés, hogy felállsz, indulsz-e! :) Nagy kaland lesz, a legjobbakat kívánom!
2016. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sürgősségi császár lett a legvégén. Hidd el, ezerszer jobb, mint vajúdni!! Én semmit nem éreztem műtét közben, bár a gerincbe kapott érzéstelenítőt sem, mert ügyesen fájáskor adták. Nem tűnt lassúnak. A műtőben eléggé hűvös volt. Egy percre megmutatták a babát utána. Ahogy előttem is írták, utána én is órákig remegtem. A katétert mikor felhelyezték, az sem fájt, bár kellemetlen, mert alig tudtam tőle megmozdulni. Viszont császár után még jó pár napig nem bírtam kiegyenesedni, hason aludni sem.De utána is kapsz fájdalomcsillapítót a kórházban. És nevetni valóban nagyon fájdalmas volt, főleg, hogy direkt nevettettek, mert állítólag jó méhösszehúzó hatású..
2016. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!