Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után fájó együttlét?

Császár után fájó együttlét?

Figyelt kérdés
Ahogy letelt a 6 hét elmentem kontrollra ahol mindent rendben találtak. Még aznap lefeküdtem párommal, de iszonyatosan fájt, hiàba voltam nedves nagyon feszültem. Másnak is volt ilyen? Mikor fog ez változni?
2016. máj. 7. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind2 gyerek után ilyen volt. A nedvesség is inkább vizes nem olyan síkos. Idővel elmúlik. Türelem!
2016. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Császár után nekem is kellemetlen volt az együttlét.A hormonok is bekavarnak
2016. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, akkor amiatt lehet szarazsag. Meg aztan legalabb 6 hete nem voltal ferfival, mivel ferjed van, ez mar evek ota nem tortent a szervezeteddel. Adj neki idot visszaterni! (Nekem nem volt ez, nem szoptatok, de olvastam a jelensegrol.)
2016. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borzaszto volt nekem is! Libido nulla, mint a sivatag olyan szaraz voltam! Kb 7 honappal a csaszar utan lett kicsit jobb, de meg akkor is fajt az elejen! Nevettuk is, hogy olyan mintha szuz lennek!:)) szoval mi nem sokat voltunk egyutt szules utan mert nagyon rossz volt, de mar egyre jobb!:)
2016. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2szer császároztak,egyiknél semmi gond nem volt,második után hosszú hónapokig nagyon fájt még.
2016. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!