Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2X volt kaparásom....

Szülés után 2X volt kaparásom. Most másodszorra sem lett üres a méhem. Véleményeket is várok! Mással is megtörtént? (bv. Lent)

Figyelt kérdés
6 hete szültem.Szülés után elaltattak és leválasztották a lepényt.4 nap után az uh-án kiderült,hogy maradt ben darab.Csináltak egy kaparást.6 hetes kontrolon kiderült,hogy még mindig van valami bent.Tegnap újból kikapartak.A mai uh-án azt mondták még mindig van ott valami.Egy hét múlva kell visza mennem.Én ezt már nem bírom lelkileg nagyon megvisel.Járt így valaki?
2010. ápr. 8. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el egy másik orvoshoz, mert vagy téved az orvosod, vagy csak pénzre van szüksége - ilyet még nem hallottam. Ha netán igaza lenne, akkor a másik orvos is megtudja a gyógykaparást csinálni, de igazán nem tesz jót senkinek, föként ilyen gyakran.
2010. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy most nehéz,de próbáld összeszedni magad és csapj az asztalra!

Nekem 11 nappal szülés után volt kaparásom.A testvérem rendezett mindent,mert olyan sz.rul voltam.Ha lepény van benned,az már komoly vérmérgezés!

Menj be a kórházba egy erélyes,de értelmes rokonnal,ismerőssel,akiben megbízol!Járj a nyakukra és ne hagyd magad elzavarni!Tudom,hogy most arra sincs erőd,hogy levegőt vegyél,azt is tudom,hogy a legszebb napokat rabolják el a babádtól és tőled,de az egészséged fontosabb!A kicsidnek kellesz!

Nekem az izületeimre ment,mert borzasztóan vizesedtem.A bokám,a lábfejem,a kezeim még mindig borzalmasan néznek ki és nagyon fáj is!Pont 1 éve volt.

2010. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!