Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvosotok,...

Ha nincs fogadott orvosotok, mennyit adtok az ügyeletesnek? Vagy mit illik adni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem kell!
2016. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem adtam semmit.
2016. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem adtam.
2016. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg köszöntem neki is meg a szülésznőnek is.DE nem adtam nekik semmit.
2016. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ajándékcsomagot adtam az osztálynak, de mondjuk 5 hetet bent is töltöttem összesen.

Az ügyeletes műtött, de hárman voltak bent, és előtte is foglalkozott velem másik 3 doki is. ha akartam, sem tudtam volna mindnek adni, de nem is akartam.

Az orvosomnak (nem nála szültem) pedig egy köszönöm és 2 puszi is elég volt :)

2016. máj. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem fogok adni semmit.
2016. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 11. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem ügyeletesnél, mindkétszer nagyon meg voltam elégedve, de eszembe sem jutott, hogy fizetnem kéne érte. Mit adtam? Nagyon jó értékelést :) Nem tudom, máshol hogy van, de nálunk, mielőtt hazamész a kórházból, adnak két értékelő lapot, ahol leírhatod, mennyire voltál megelégedve a szülőszobai ellátással, illetve a gyermekágyas osztállyal. A szülőszobás lapon név szerint is megemlítettem a dokit is, és a szülésznőt is, és leírtam, hogy fantasztikus munkát végeztek.


Ennyi, és nem gondolom, hogy ezen felül kéne mást is adnom. Más kérdés, hogy ha valaki fogadott dokit, vagy fogadott szülésznőt keres, szoktam őket ajánlani. Aki ügyeletesként ilyen normális emberileg, és ilyen jó munkát végez, az biztos, hogy fogadott orvosként/szülésznőként is mindenki megelégedésére végzi a munkáját.

2016. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Betu ***** válasza:
Nem fizettem semmit! Arra sem volt időm hogy megköszönjem, mert épp hogy kibújt a kisfiam màr le is lépett. Hàlàs vagyok neki mert nagyon jó volt a helyzetfelismerèse, de ennyi!😊
2016. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogadott szülésznöm volt neki pénzt, orvosom nem volt neki egy doboz raffaellot adtam :)
2016. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!