Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek aki nyárra vagy...

Van köztetek aki nyárra vagy nyár végére várta a babáját de elöbb jött a melegben vagy nincs összefüggésben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz szeptember végefelé szültem de olyan meleg volt akkor is, mintha nyár lett volna. 38-39 hetesen még rövidnadrágban mentem mindenhova. 39+5 hetesen indult be a szülésem, akkor egyébként rossz idő volt, hidegfront volt. Egy ismerősöm augusztusban szült nagy meleg volt, de pont a kiírt napon volt.
2016. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
állítólag ha nagy front jön az beindíthatja előbb is a szülést. én augusztusban szülök, már előre félek a nagy melegtől :/
2016. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember elején született a lányom, 39+5-re.

Egy szülészeten dolgozó ismerős azt mondta, hogy a hidegfront szokta beindítani a szülést, nem a meleg.

2016. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mindkettőt júli közepére vártam. a nagyot 41.héten a hidegfront hozta meg.

a kicsi a40fokban 6héttel előbb született.

nem tudom van e összefüggés.

2016. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hallottam a védőnőtől hogy a hidegfront szokta beindítani nem a meleg.
2016. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
július elejére vártam, 14 nappal utána indították, közben vagy 6 fronton átestem és vártam melyik indítja be. szerintem teljesen mindegy az időjárás...
2016. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maga a meleg biztos nem indítja be a szülést, ezen ne aggódj!
2016. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
függ a babátol ésterhesség érettségétől. mindegyik front be inditja aszüléseket
2016. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!