Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császármetszés témában...

Akik császármetszés témában válaszolnak, azoknak milyen típusú műtétjük volt?

Figyelt kérdés

Nagy eltéréseket látok, a felépülés szempontjából. Elfogadom, hogy mindenki másképp türi/bírja a fájdalmat, de a minap láttam egy dokumentumfilmet, mely szerint 2 féle képp végzik. Az egyik, ha elvágják a hasizmokat, a másik, ha széthúzzák. Természetesen sokkal könnyebb a felépülés, kevesebb a kockázat a széthúzósnál. Van akinek ilyet csináltak, vagy többségében vágják? Ennek fényében nem összehasonlítható a felépülési idő.

Ismerősön terhes, ha császár lesz, neki széthúzzák. Ezt csak fullos kórházakban/klinikákon csinálhatják?



2016. máj. 13. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hol élsz? Hol van az, ahol még vágnak?
2016. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Viharsarok. :)
2016. máj. 14. 11:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első felkelés nem volt olyan rossz mint amilyenre felkészültem. A sok fekvés után alig vártam h mozoghassak.

Mivel akkor voltak a nagy melegek, és a pocakom még ráért egy kicsit a sebre ( nem feküdtem itthon sokat) így begyulladt, és egy helyen frlkellett vàgni h kitisztítani a doki ( nem tudott tàvozni a genny) de utánna jégakuval hútöttem, és gyorsan be gyógyult. Mozogni is jól tudtam, a fellépéshez hozzá kellett szokni h azért nem ment olyan gyorsan, és kicsit fàjt, mikor nevettem tüsszentettem stb....

2016. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 volt, mindkétszer elhúzták. Az elsővel spinálisan érzéstelenítettek, a másodiknál altattak. Az első után nagyon szenvedtem, a második után pikk-pakkra felépültem ahhoz képest.
2016. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!