Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci korhaz vélemény?

Váci korhaz vélemény?

Figyelt kérdés
Jávorszky Ödön korházba fogok szülni Juhász dr urnàl eslő baba 34.hét milyen a szülés oxitocin, gatmetszés beöntés stb ?
2016. máj. 17. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

2 eve szultem ott, csaszarra. a gatvagas doki fuggo, a.szobatarsaim gatvedelemmel szultek, nekunk a Konder doki volt az orvos.

beontest nem adnak alapbol, csak ha nagyon reg nem kakalt a kismama.

nekem oxitocinnal inditottk es.spinalis erzestelenitest kaptam. normalis a szemelyzet, a szuleszno is az volt (nem.fogadtam fel) az apolonok is kedvesek voltak (nem adtam penzt)

a szuleszet szep csak sok a kisebbsegi akik nem tudnak.viselkednki :( kaja botrany.

vigyel enni van egy huto.


en azt javaslom menj el szulesfelkeszitore, ott megmutatjak a szuloszobat, azt hiszem.minden honap utolso szerdajan van, de ha felhicod a korhazat megmondjak...1-2 ora az egesz viszont minden kerdesedre valaszt kapsz :)

2016. máj. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Snorri ***** válasza:
Dokifüggő sok minden. Én úgy tudom, hogy oxitocint szinte mindenki kap. (nem is értem) Gátmetszést pedig első szülők (jobban is jársz). Az osztály jó, minden szobához külön fürdő. Ha hamar megjön a tejed, akkor semmi gond nem lesz. A probléma ott kezdődik, ha valamiért nem jön. Baba-mama barát kórház, tehát nem nagyon adnak pótlást. Arra készülj fel, hogy mindegyik nővér mást mond, és az egyik lecsesz azért, mert úgy csinálsz valamit, ahogy a másik mondta. De aranyosak, és szívesen segítenek, éjszaka is. Ha viszont nem jön a tej, akkor megáll a tudomány. A baba mindig veled lesz, persze ha zuhanyzol, vagy első éjszaka vigyáznak rá. Ruhát adnak neki, pelus, popsitörlő kell.
2016. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2,5 fél éve szültem ott a Juhász drnál. Nem tágultam, szóval kaptam kb fél napig az oxit, végül a drúr kikönyökölte belőlem a kisfiam, mert fájásgyenge lettem, elfáradtam, gyereknek még egy óra után is csak a haja látszott. Beöntés nincs, gátmetszés elsőnél rutin, ahogy nekem mondták. Nagyon kedvesen bíztatott egyébként mindenki, én meg voltam elégedve (utólag persze tudom, hogy siettették az egészet, de örülök, hog megúsztam csásázr nélkül).
2016. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!