Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Váci kórház szülészetéről...

A Váci kórház szülészetéről és csecsemő részlege érdekelne. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Dr. Burg Anita nőgyógyász is érdekelne.De a többi orvosról is jók,rosszak!


Előre is köszönöm!



2013. febr. 13. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

2004-ben szültem ott Dubecz Dániel doktornál és Mariknál.

Nagyon szép emlék,azóta biztos sok minden változott,rájuk nagyon jó szívvel gondolok..

Elköltöztünk Debrecenbe így azóta nem voltam nála.

2013. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marikánál:)Elírtam..
2013. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én az Anitánál szültem nemvolt fogadott doki de nagyon rendes volt végig a szülésnél és a varratszedésnél is mindent elmondott nyugodt volt szépen rendbe rakott. Én most megint babát várok és nagyon gondolkodom rajta hogy az sztk-ba hozzá járjak. Voltam Géczi Máriánál is de nekem nemvolt szimpatikus. A szülészet fel van újítva szépen a csecsemős nővérek is aranyosak voltak. 1-2 kivételével. Megkérdezhetem hogy hány hetes terhes vagy? Ha valamit nem tudsz kérdezz nyugodtan.
2013. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12hetes vagyok.Most voltam a Ferenczi Gyula főorvos úrnál.Nagyon kedves és alapos.
2013. febr. 18. 20:52
 5/6 Bianka27 válasza:
Én Dr. Géczi Máriánál szültem 2 éve nagyon aranyos és türelmes mindenben odafigyelt rám pedig nem volt a fogadott orvosom. A csecsemősök is rendesek voltak az ápolok viszont iszonyatosan bunkók, én császárral szültem du. fél 2-kor és aznap én voltam a 3-dik császáros azon a héten 10 császárt csináltak nagyon úgy tűnt, hogy mindenkit császároznak, ha még egyszer szülnék biztos, hogy nem ebben a kórházban tenném, az első 2 napban még bejártak a nővérek és tömtek fájdalom csillapítókkal minket, de utána már úgy kellett könyörögni, hogy adjanak valamit, van csengő is amin tudsz szólni, ha rosszul lennél, de persze az éjszaka közepén nem nagyon örülnek neki a nővérek és ezt a tudtodra is hozzák. Mivel baba mama barát a kórház a nővérek ezt úgy értelmezik, hogy amint megszülted végig nálad hagyják napközben bejönnek megnézni, hogy tudod-e szoptatni a babát és 2 óránként etetni kell éjszaka is 2 óránként hozzák, igaz a 2 naptól már éjszaka is ott hagyják nálad. Mi 4 -en voltunk egy teremben, de már a 3-ik napon mindenki ki volt borulva és felváltva sírtunk, a mosdatás borzalmas volt. Lehet, hogy csak a császárosoknak rossz a tapasztalatuk, de az biztos, hogy ennyire még soha nem éreztem magam rosszul mint abban az egy hétben. Nekem a védőnőm szülés előtt mondta, hogy fájdalom csillapítót és betétet is vigyek mert válságban van a kórház, igaza volt.
2013. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Én egy éve szültem ott. a babáknak kell legyen mindig pelenka az sem baj ha WC papír is van nálad. hajnal 4 körül fürdették a babákat, először furcsa volt nekem de aztán általába mindig olyan tájt keltek fel szopizni ezért lezavarták a fürdetést is. segítenek mindenbe a köldöktisztítást is többször megmutatják ha kéred a segítséget. Más hirtelen nem jut az eszembe. Boldog babavárást.
2013. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!