Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még mindig fáj az együttlét?

Még mindig fáj az együttlét?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja szültem, már többször is voltam együtt a párommal, de még mindig fáj. Inkább az, hogy bizonyos ponton tovább akarná tolni, ott már szörnyen fáj. Igazából nem tudom,hogy szülés után a méh leereszkedhet? De mégse olyan érzés mintha azt nyomná. Szúró, égető érzés.

De ennyi idő elteltével, és már jó párszor együtt voltunk már, ez még normális?



2016. máj. 17. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

méh megsüllyedhet, de ez egy súlyos dolog, ha ez lenne nálad, akkor a doki szólt volna a 6 hetes kontrollon, hogy baj van és már túl lennél a kisműtéten.

mondjuk a méhszájadtól egyébként se éri el semmilyen esetben a párod

2016. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem tágulsz rendesen vagy száraz vagy. nincs gond egyikkel sem?
2016. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy normális e de nem vagy ezzel egyedül. Én lassan fél éve szültem és csak most kezd jobb lenni. De az elején még mindig kellemetlen. Szinte minden alkalom olyan volt eddig mintha akkor veszteném el.
2016. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitartás,és türelem. Nekem 4 hónap után lett csak újra kellemes.
2016. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 8 honap kellett, mire nem fájt...kitartás! 2.5 honap kevés ido!
2016. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem normalis.En legalabbis ugyanezt ereztem,amit te!Mintha lejjebb lenne,es csak mondjuk "felig,v negyedig" sikerul a behatolas.Fel eves lesz a babank,sajnos mi szules elott sem elhettunk 4 honapig hazaseletet.Kizarolag annak tudom be,h elszoktam az ilyen fajta egyuttletektol es joval " szukebb" vagyok.illetve dokim tanacsara elkezdtunk sikositot hasznalni,amire elotte nem volt szukseg.Igy mar kezdek belerazodni!Turelem! :)
2016. máj. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!