Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Édesanyák! Ti képesek vagytok...

Édesanyák! Ti képesek vagytok végignézni egy szülés videót?

Figyelt kérdés

Spontán hoztam világra gyermekemet, és most évekkel később rábukkantam néhány szülés videóra. Egyszerűen képtelen vagyok végignézni.

Ez normális? A másik oldalán lenni a dolgoknak teljesen más volt. Hogy éltem ezt túl?!

Ti végig tudjátok nézni?


2016. máj. 17. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Végig tudok nézni szülés videókat és nagyon drukkolok (pedig tudom, hogy már elmúlt, tehát semmit nem ér, ha én szurkolok). De pl amikor műtétre volt szükségem, végignéztem pár olyan műtétet is. Kíváncsi alkat vagyok és jó a gyomrom.
2016. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem, többet nem is igazàn tervezek de még így sem akarom látni mi történik ott... sosem néznék ilyen videot
2016. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én mint az egyes, simán. Császáros videót is láttam már.
2016. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bármi mást megnézek... tényleg bármit, nincs gyenge idegzetem ezekhez.

Ez meg egyszerűen nem megy. Elborzaszt, amit látok, meg kell állítanom a videót. Nem rossz érzéssel, csak egyszerűen... emberfeletti.

2016. máj. 17. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Én megnéztem bizony meg császárosat is.

Én a tesómmal is bementem szülni.

Én ilyen tipus vagyok.

2016. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy hozzászólok, bár még nem szültem, de nem tervezem, hogy valaha is nézzek ilyesmit s szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy szültem-e már, "belülről", a szüléshez tartozó nem fizikai érzésekkel együtt egészen más. A gyomrom egész jó, bár nagyon empatikus vagyok... De mi haszna lenne effélét nézni?

S ugyebár nagy a szórás. A videóknál nem tudom, de a valóságban... Hosszú vajúdás, extrém nehéz szülés, gyenge fájdalomtűrő képességű nő vagy egy hipergyors, könnyű szülés, nem mindegy.

2016. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Császáros voltam.

Császáros videót néztem,hát nem tudom, hogy hogyan éltem túl. Basszus élve boncolás...

Néztem hüvelyi szülésről is. Nekem az jó volt. Olyan jó kis videó volt, tisztára átéltem(már amennyire egy videó által át lehet), hogy milyen a szülés. :)(Fájásaim voltak, szóval van egy kis tapasztalatom. :))

Kérdező! Nehéz szülésed volt?

2016. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én hüvelyi szülésre készültem, szülés előtt nem mertem ilyet nézni, nem akartam előre bepánikoltatni magam. Sajnos császárral kellett befejezni a szülést (köldökzsinór rátekeredés miatt) és utólag megnéztem egy császáros videót. Igen, kissé hátborzongató és bizarr hogy mit kibír a testünk. :) Fizikailag nem volt különösebben kellemetlen a császármetszés, de ha előre megnézem, biztos jobban félek tőle. :))
2016. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Simàn :)
2016. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

van egy angol műsor, one born every minute, azt szoktam nézni a youtube-on. a császárosokat nem bírom, de a sima szülést gond nélkül megnézem.

26hkm

2016. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!