Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés előjele?

Ez már a szülés előjele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 2-3 hete is megy,hogy a keresztcsontom, illetve a csípőmnél fájdogál, van amikor annyira begörcsöl,hogy összegörnyedek. Ma egész nap fájdogált alul a hasam és a keresztcsont is, sétálás valami brutális kínzással ér fel.. Nem távozott nyákdugó(vagy nem vettem észre) magzatvíz se szivárog ill. nem folyt el. Lehet,hogy hamarosan meglesz a bébi? Valakinek voltak ilyen "jóslói"?

38+2 hkm


2016. máj. 19. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy 38 hét 2 napos vagy tényleg hamarosan meglesz
2016. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy jóslóm sem volt, nem találkoztam nyákdugóval, nem fájt szinte sosem a derekam. Egyszerűen jöttek a 10-15 perces fájások...Ez nem jelent semmit, amit most leírtál, főleg, hogy 2-3 hete is tart, de tényleg a heteket tekintve nemsokára szülés lesz! :)
2016. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem fájt a derekam, sosem fájt a csípőm, nem találkoztam nyák dugóval se. Egy hétfői napon befektettek, bosszankodtam hogy ugyan minek mikor tök jól vagyok, vasárnap még 7 kilómétert sétáltam. Alig éjfél után 10 perces fájásokra ébredtem. Hidd el megérzed ha itt az idő! Szerintem nem lehet összetéveszteni semmivel. :) könnyű szülést kívánok!! :)))
2016. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!