Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülésnél is ugyanot...

A második szülésnél is ugyanott csinálják a gátmetszést, mint az elsőnél? Vagy akkor a másik oldalon? S ez hogy működik a 3. vagy a 4. szülés esetében? Mindig egy helyen, vagy mindig máshol vágnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A másodiknál nem az első helyen, hanem a másik oldalon. A többinél az előző gátmetszések mellett, nem ugyanott. De ettől még pont ugyanolyan kellemetlen az egész, mint az elsőnél.
2010. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanott csinálták. Amúgy semmi gondom nem volt se a gátsebbel, se a vágással, se a varrással. Szülés után 2 órával törökülésben szoptattam a lányom. Pontosabban csak mellre tettem, mert szopni nem nagyon volt mit.
2010. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj! én úgy tudom, hogy azért nem kaszabolnak össze - szép lenne 4 gyereknél 4 csík odalent... hááát...

Az első sokszor kötelező rutinból, nem kockáztatnak. Én nem bántam meg, 4 öltés, de én is törökülésben ültem az ágyon pár óra múlva.

Tudtommal, de lehet, h csak itt szokás a 2-nál már kérdezik, h akarod-e vagy inkább gátvédelem.

2010. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig ugyanott vágtak (1 hegem van). 3 gyönyörű kislányt szültem, 4,5-5 kilóig. A gátvédelem nekem egyszer sem jött össze különböző okok miatt.
2010. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak én szenvedtem?

2 gyerkőc,2 gátmetszés,1 helyen. Nem lett volna gond,csak az első alkalommal nem gyógyult rendesen,maradt ott egy duzzanant,amit nem lehetett észrevenni,egészen a második alkalomig,amikor is a varrásnál a lidokain nem hatott,minden egyes tűt ...mindent éreztem. (Remélem legközelebb nem vágnak!)

2010. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy oldalon vágtak, de hogy pont ott-e, nem tudom, mert csak egy heget látok-és az az előző. Igaz most nagyon kis vágásom volt, a doki nagyon lobbizott a gátvédelemre, a feje ki is fért, de a válla nem, pár öltéssel varrtak. Mindkettővel törökülésben ültem másnap (este-éjjel szültem mindkettőt). A szuri nem fájt,a vágás és varrás sem.
2010. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!