Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férjemmel most szeretnénk...

Férjemmel most szeretnénk belevágni a babaprojektbe! Ha 2-3 naponta együtt vagyunk az elég? Ha elmúlik a mensi onnantól 2-3 naponta?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Jól indul...akkor csináljátok mikor kedvetek van hozzá!

Majd ha 2 év múlva sem jön össze,akkor ráértek kényszerszexelni!

2016. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozom az előzőhöz.Ha már az elején így rágörcsölsz,sokat ront a teherbeeséso esélyeiden.Sajnos én is igy voltam.2 naponta,peteéréskor gyakrabban.Sokszor nem is élveztem.Aztán 17 hónap után azt mondtam,jön amikor akar.Következő hónapban pozit teszteltem.
2016. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első! Ha egészséges a pár lelkileg, akkor van kedvük mindig! :)

Kérdező, szerintem minden másnap az ideális a menzesz után, persze, ha épp nincs kedvetek, akkor ne...

sok sikert!

2016. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is kezdésnek jó ez. Bár akkor csináljátok amikor kedvetek szottyan hozzá. Őszintén, én a férjemmel mostanában hetente vagy kéthetente szoktunk, nem nagyon érünk rá. :)
2016. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
...Hűha akkor írd is ki mert baromira érdekel mindenkit a kölyköd mikor jön össze...
2016. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem és ez saját tapasztalat szeljetek mikor jól esik de Ovu idelyén legyetek együtt minden nap. Mert ha esetleg valami nemm paszol mint ahogy nekem is kiderült egy év útán ,hogy PCOS-em van így idöbe tellik a kezelés is.

A palástfü tea és az inozitol nagyon sokban segit a teherbe esésnél.

2016. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs félre írtam sexeljetek amikor kedvetek van plusz a ovu elött 3.2.1. év uvu napján ezek a legtermékenyebb napok.
2016. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 hónapja nem szedek bogyót, havonta 2* 3* tudunk együtt lenni....és általában menszezs után vagy közvetlen előtte (ahogy a feljegyzések mutatják), most meg az állítólagos ovum (sose mértem) után 3 nappal (május 3. )voltunk együtt, de május 14-én már nem jött meg. 2 nappal később pozitívat teszteltem.


Párnát tettem magam alá a végén...de csak "poénból", nem gondoltam,hogy ilyen hamar menni fog.



Sok sikert. De ne görcsölj rá.

2016. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Három!

Ha egészséges a pár,fel sem merül ez a kérdés,hogy hányszor kell...

2016. máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 es-szerinted ,hogy párnapnál klappol minden?

A kérdés feltevöjének válaszoltam meg ,hogy mindent számitásba kell venni.



[link]

2016. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!