Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni van 2 gyerekem tervezük a 3- at de nem nagyon sikerül szedek e vitamint gravidát folsavat 2-3 naponta vagyunk együtt és gyertyaállást csinálok a hőmet is mérem 4 napja ezek segitenek valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok és hány éves vagy?
2016. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kitti85 ***** válasza:
Szia! Én is ebben a cipőben vagyok. Lassan 1 éve próbálkozunk. Múlt hónapban voltam dokinál mensi előtti több napos barnázás miatt és kiderült hogy méhnyakgyulladásom van, méhszájsebem és 0 phm... semmi tünetem nem volt csak a barnázás. Jövőhéten megyek vissza és remélem gyorsan kikezel és utána sikerül. Nálam a fiúk 4 és 2.5 évesek. Nekem amúgy a menstruációm is nagyon más lett, kettő között alig 25-26 nap telik el és már 20-21. Napon barnázom... vitaminokat én is elkezdtem szedni és mi is 2-3 naponta együtt vagyunk.
2016. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazábol 3-4 honapja vagyunk rákattanva a témàra februárba leszek 28 éves nekem a fiam oktoberbe lesz 5 övés a kislányom augusztusba 3
2016. jan. 5. 13:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Tavaly előtt volt egy vetélésem azota voltam dokinál azt mondta türelem türelem
2016. jan. 5. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
minden féleképpen kérj a ciklus 3.dik és 21,dik napi vérvételt,hormonok és a peteérést ellenörzik vele.de mivel neked is olyan kicsi a ciklusod mint nekem(25 naposak)igy a 21.dik napi helyett 18.dik napon vették le a vért,amiből kiderült hogy volt e ovum.
2016. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!