Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3-4 természetes szülés után...

3-4 természetes szülés után nagyban változik a szex? Vagy a vizes kancsó hatás van? Javítani lehet a helyzeten?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kitágul a hüvely, akkor még mindig ott van az intim torna vagy a sebészi szűkítés. De nagyban múlik az egyéni adottságokon is.


4 gyerekes barátnőm állítja, hogy eredetire visszaállt minden 4 után is.

Nekem egy után 3-4 hónap volt, mire ismét gyári beállításra visszaállt minden.

2016. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem 2 után sem az igazi és még szeretnénk gyereket...de nagyon félek ettől...pedig sportoltam...viszonylag vékony szálkás testalkatom van...de ott sokszor olyan "tágnak" érzem magam szex közben. :(
2016. máj. 22. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:

A sport csak a külső izmaidra hat, sőt bizonyos sportok kifejezetten nem tesznek jót a hüvelynek (főleg szülés után míg nem regenerálódik). Ezért írta az első az intim tornát.

Én eddig 2 -öt szültem, most várom a harmadikat. A férjem szerint most jobb, mint volt :) A második terhességem alatt kezdtem el a tornát (nőgyógyászom javaslatára), bár én nem minden nap csinálom a teljes gyakorlatsort végig. Remélem a harmadik után is gyorsan visszaáll a rend.

2016. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok, én még nem szültem, de mikor fogamzásgátlót szedtem, sokkal tágabb voltam. Mikor abbahagytam, egyszerűen beszűkültem. (Nem csináltam semmi mást, nem intimtornáztam, semmi. Én is csodálkoztam.)


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy úgy látszik ez nem csak a szülésen múlik, és olyan nincs, hogy veszve lenne minden! :-) Néha akkor és attól is javulhat a helyzet, amikor az ember nem is gondolná.

2016. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ez biztat, nekem a 3. után jobb lett a helyzet, mint a második után.

Én is most várom a negyediket, kicsit izgulok, milyen lesz majd. :)

Egyébként ez csak az én szubjektív érzetem, a férjemnek ugyanolyan jó érzés.

2016. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 gyermekem van. Minden a regi. Ugyanugy vissza allt minden a helyere. 😀
2016. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
És ezt okvetlen itt kell megkérdezni. Nem ám a nőgyógyásztól vagy ismerősöktől. Még szaporodik is.
2016. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatokra volt kivancsi, ha te utolsokent nem tudsz rendesen valaszolni, az a te bajod. .... Egyebkent vszinu h valtozik bmennyit a huvely a szulesek utan, de egyeni h kinek mennyit.
2016. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7es! Azért van az oldal,hogy kérdezhessünk bátran. Nem vagyok az a típus aki csak úgy megkérdezi az ismerősöket hogy hé te milyen vagy odalent?!Itt mégiscsak bátrabban kérdez az ember és szerencsére vannak értelmes,normális kedves válaszadók is,ellentétben veled.Ha nem tetszik valami görgess tovább...és hallgass.
2016. máj. 29. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:

A feleségem 3 gyereket szült, és minden gyerek után maradandóan tágabb lett és maradt. A harmadik után már eléggé egyoldalú a nemi életünk: ő 2 perc alatt hatalmasan kitágul és el nem mondható módon benedvesedik vagy sikamlóssá vállik. Annyira, hogy én a farkammal 2 perc után már nem is érzek semmit.

Mióta megszületett a 3. gyerekünk, azóta emiatt nem tudok ejakuálni a feleségemben. Illetve még a közelébe sem tudok eljutni, szinte soha, max negyed évente egyszer.


Persze (a sors fintora?) hogy neki 6-8 perc után orgazmusa van többnyire...

Hát ilyen a nemi élet 3 gyerek után.

űIntim műtéten nem esett át, pedig lehet kellene.

Javítani nem tudom lehet e rajta, a feleségemet az nem érdekli, mert neki jó így is minden.

Persze emiatt (is) már nem akarom gyakran a sexet, mert minek is, ha úgyse fogok kielégülni a végén...

De aztán egy kis ajakmunkával mégis gyakran rávesz a rosszra.

Mert azt elég jól csinálja. kielégíteni persze úgy sem tud

engem.

Néha még el tudok menni (de úgy sem mindig) , ha "kutya" pózban csináljuk, de az nagyon ritkán van, negyedévente egyszer. Mert azt a pózt nem szereti, kellemetlennek tartja az asszony. Akkor is, ha ő már kielégült.

Szóval eléggé önző ilyen dolgokban.


Ha engem kérdezel, akor vizeskancsó.

De azt mondják nem minden nő tágul ki ennyire.

(Az anja is csodálkozott azon, hogy kis termete ellenére

már az első gyerek után is maxi tampon kellett neki)

(Az anja is 3 gyereket szült, de neki állítólag még a normál méret is nagy...)

Hát ezt az utolsó 2 sort lehet mégsem kellene leírnom...

űDe hát ez az igazság.

2016. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!