Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire befolyásolja majd a szülésemet?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki aki elolvassa! Még nem vagyok áldott állapotban, de lassan azon leszünk, hogy sikerüljön. Tudom, hogy az orvos tud majd csak konkrét válaszokat adni, de kíváncsi vagyok, hátha más is volt már hasonló helyzetben. Közel 4 éve volt egy balesetem, ahol eltört a szeméremcsontom, a csípő lapátom, a farcsontom, megrepedt a medencém és még sokminden másom, de azok most lényegtelenek. Ezek szerintetek mennyire befoylásolják azt, hogy természetes úton vagy császármetszéssel hozhatom világra a gyermeket? Volt köztetek esetleg olyan, akinek hasonló törései voltak és mégis természetes úton szült? Nőgyógyászom azt javasolta, hogy menjek el egy ortopédushoz a leleteimmel, és Ő majd megállapítja, ez jövőhéten esedékes, csak hát az emberi kíváncsiság.....:) Köszönöm a válaszokat előre is.

2016. máj. 19. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt is szültem ezek a sérülések mellett, bár az én farokcsontom ki lett operálva. Annyi volt, hogy a legkisebbnél a szemérem csont szétnyílt és ez nagy fájdalmat okozott, bár a baba is nagyon nagy volt.
2016. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Barátnőm járt így, egy súlyos autóbaleset miatt.

Az ortopéd orvos kiadta a papírt, hogy császárt javasol, de mégis megszülte természetes úton (a nőgyógyász kitartott a természetes szülés mellett).

A poklok poklát járta meg, rettenetes fájdalmai voltak, nem is lesz több gyerekük.

2016. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Huhhh hát azért kicsit félek be kell hogy valljam.

Első Neked mennyi idő volt, amíg helyre jött?

2016. máj. 20. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!