Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császár után természetes...

2 császár után természetes szülés? Volt, akinek sikerült? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 22:20
 1/4 Eszter76 ***** válasza:
37%
Magyarországon nem engedik. Programozott császár a hivatalos protokoll. De 2 császár után szerintem indokolt is... én is szerettem volna természetes szülést - végül 3 császár lett. Annak viszont örültem, hogy végül a 3. baba is magától indult, 3 nappal a kijelölt "programozott időpont" előtt.
2016. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engedik Magyarországon is!Csak meg kell találni a megfelelő orvost és szülésznőt hozzá!

Facebookon VBAC támogató csoport Magyarország keress rájuk,adminnak Írj üzenetet és csatlakozz.Ott minden kérdésedre kapsz választ

2016. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma reggel azt mondta egy doki a tvben (A szent Imréből), hogy tévhit, hogy nem lehet 2 császár után simán szülni. Nincs rá szabály, csak max félnek az orvosok az esetleges műhibaperektől.

Sajnos nem a Szent Imrében fogok szülni, és valószínűleg progis császár lesz (harmadik). De azért még futok egy kört az orvosomnál.

2016. máj. 25. 22:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Köszönöm, megkeresem a csoportot!
2016. máj. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!