Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek meddig vártak a kiírt...

Kinek meddig vártak a kiírt nap után?

Figyelt kérdés
Volt fogadott orvosod? Végül indítottak vagy beindult? Volt lehetőség várni még?

2016. máj. 30. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy hetet vártak volna, bár a fogadott orvosomat már a kiírás napján masszíroztam, hogy valamit matasson, mert nem szeretném túlhordani.

Végül szerencsém volt, mert cask 2 nappal szaladt túl a dátumon.

Ha nem így lett volna, akkor két naponta NST, és protokoll szerint egy hét után befektetnek/megindítják.


Ha nem indul be, az orvosommal valószínűleg meg tudtam volna beszélni, hogy indítsa meg korábban. De ezek mind orvos- és kórházfüggő dolgok. Intézményenként eltér a protokoll.

2016. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt orvosom. Elsőnek 1 hetet vartak,befektettek,infúziót kaptam es vártam...szerencsere aznap este elfolyt a magzatvíz es Megszületett este 10kor. Masodiknal a kiirt napon burokrepesztest végzett az orvosom es Megszületett. Terhességi cukrom volt,masodik alkalommal emiatt nem várhattunk tovabb.Az elsőnél is volt,de akkor valamiért meg nem vettek olyan szigoruan.
2016. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hetet vártak az indítással, de menses szerint volt számolva a kiírt dátum, valójában egy héttel hamarabb fogant, tehát két héttel hordtam túl. Minden érték rendben volt, így nem siettünk, de ennél tovább már nem akartak várni. Előző nap távozott a nyákdugó, szóval esélyesen egyébként is indult volna napokon belül.
2016. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon vizesedtem és fehérje volt a vizeletemben így egy héttel hamarabb befektettek, kiírt napon indítottak,de nem indult be (ez péntek volt) hétfőn indítottak volna újra,de reggel fájásokra ébredtem, mikor burkot repestettek már meconiumos volt a magzatvíz. Nem volt fogadott orvosom.
2016. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Március 7-re voltam kiírva, aznap be is kellett feküdnöm a kórházba. Végül 12-én megcsászároztak, mert nagyon fent volt a baba feje. Amikor felnyitottak mondta a doki, hogy akkor is császár lett volna a vége ha beindul a szülés, soha nem született volna meg hüvelyi úton.
2016. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!