Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmennetek meg egy utolso...

Elmennetek meg egy utolso kikapcsolodasra a hetvegere 35. hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Egerbe mennenk,Kerepesen fogok szulni.
2016. jún. 6. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék. Na nem túrázni... ha laza időtöltésről van szó, nem hagynám ki.
2016. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tavaly ilyenkor pontosan ebben az időben készültünk el.

és ahogy fel álltam elfolyt a vizem.

2016. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem mond mást, szerintem menj nyugodtan! Én 35 hetes pocakkal még Ausztriában voltam a hegyekben, a család síelt, én meg kirándulgattam a hóban. Nagyon jó volt, örülök, hogy elmentünk!
2016. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pénteki napon töltöttem a 35.hetet, délután elmentünk egy baráti összejövetelre, másnap hajnalban mentünk szülni. Nem tudom van-e összefüggés vagy nem, de én inkább pihennék.
2016. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naná.
2016. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 34.hétben vagyok és szombaton a Tapolcai tavasbarlangban csónakáztunk a férjemmel :) és készülünk Tihanyba is levendulafesztiválra. Gondolom te érzed,mennyit bírsz még, én mennék :)
2016. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem turazasrol van szo,csak konnyed pihenesrol.Strandolgatas,napozas,setalgatas Egerben.Van egy 1,5eves kisfiunk es szeretnenk 3asban vmi jo programot mielott jon a kicsi.Csak Eger Kerepestol eleg messze van,kb 2ora autoval.Kicsit tartok tole h mi lesz,ha beindulna a szules...
2016. jún. 6. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, lazán kezelem, de az elsővel mentem 36. héten én is és 37. en szültem, így alakult, a másodikkal meg már kínomban utaztam el, hátha attól beindul végre 39+2-n, de hazaértünk, másnap 40.-en egy napot adtak és másnap indítani kellett, utazás ide, vagy oda, nem akart kibújni, de már muszáj volt. Szóval én mennék a helyedben, ha jól tartod magad.
2016. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze jol,igazabol azon kivul h mar nem birok olyan gyorsan setalni es 5percenkent pisilnem kell nem erzem h varandos lennek...
2016. jún. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!