Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Illik így meghálálni a gondosk...

Illik így meghálálni a gondoskodást?

Figyelt kérdés

Nem volt fogadott orvosom amikor szültem, és igazából a 3 fős csapatból az egyik szülésznő az akinek igazán hálás vagyok; aki végig velem volt, nagyon odafigyelt rám, és sokat segített, jelenléte nagyon megnyugtató volt, és éreztem biztos kezekben vagyok. Akkor beszéltünk pár szót, és megköszöntem mindent, és ő azt mondta hogy nagyön örül, hogy a hivatásával boldoggá tett minket.


Anyagilag nem állunk jól, ezért pénzt nem szeretnék adni, egy kedves ajándéktárgyon goldolkodom. .mert ha arra ránéz az ember, tudja kitől van, míg egy X összeg az olyan személytelen.


Ti mit gondoltok?



2016. jún. 6. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"egy kedves ajándéktárgyon goldolkodom. .mert ha arra ránéz az ember, tudja kitől van, míg egy X összeg az olyan személytelen."


Én nem így látom. Nem vagy neki barátja, rokona stb.


Vegyél ajándékkosarat, kávét, jó minőségű csokikat.

2016. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Vehetsz egy ajándékutalványt is.

Pl. C&A, vagy H&M, vagy ilyesmi, arra tehetsz 10000 Ft-ot is, abból már tud venni egy ruhadarabot, viszont sokkal jobb odaadni, mint ugyanennyi pénzt. Akkor is gondolhat majd Rád ha azt viseli. :)

A kávé-csoki kombinációból szerintem sokaknak elege lehet már---

2016. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fiatal szülésznőről van szó. Egy évvel idősebb nálam, és én még csak 24 vagyok :o

Vajúdás közben, meg utána is valahogy kialakúlt egy tegeződő viszony, és még arról is beszélgettünk, hogy nagyon örülnék neki, ha a kistesó érkezésénél is ő lenne majd jelen, és erre azt mondta, nagyon szivesen, nagy örömmel.


-Amúgy valami ilyesmin gondolkodom, és ehhez még valami...


[link]

2016. jún. 6. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez a kacat kategória,szerintem.

Még pár év és tele lesz ilyenekkel!

Csoki,kávé, nők által kedveltebb italok(édes fehérbor,likőr) inkább,mint ez!

2016. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne...


Könyvutalvány?

2016. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vagyok szülésznő, de mint nő mondom, hogy utálom az ilyen jellegű ajándéktárgyakat.


Annak ellenére, hogy nem olyan a hivatásom, ahol rendszeresen ajándékot kaphatnék viszonylag sok embertől, még így is kapok egy csomó ilyen vackot, amiket nem tudok és nem is akarok sehová sem kirakni porfogónak a lakásba, főleg, hogy nem is illik sehová. No meg attól függetlenül, hogy lényegesen közelebbi ismerősöktől kaptam őket, még így sem emlékszem melyik honnan van...


Már sokszor nem is próbálom leplezni, hogy bár ne hozták volna...lehet bántó, de legalább csökkent a mennyiségük.


Haszontalan szarnak tartom az ilyen giccses izéket.


Vegyél inkább ehető, iható dolgot!

2016. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van aki olyet meg vesz es azt hiszi ennek orulnek es izleses????Inkabb egy milka,mint ez!Bar az se jo csak mar eg, tabla csoki is hasznosabb
2016. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem jo valaszokat adtatok. Ha a kerdezo ezt adja szeretettel, akkor ez a jo ajandek. Ez az oszinte, ez ot fejezi ki. El tudom kepzelni, hogy a szuleszno a munkahelyen teszi ki az ajandekot, mindenki orul aki ranez.
2016. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nem azért ,de ez nem túl eredeti.Ennél tényleg jobb egy tábla csoki is.Mellesleg nem egy olyan dísztárgy ami jól.mutatna bárhol is.
2016. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ránèz tudja kitől van- ja biztos tudja a többszázadik szülèse után.
2016. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!