Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám meghálálni ezt...

Hogyan tudnám meghálálni ezt a sokmindent az anyukámnak?

Figyelt kérdés

Apukám lemondott rólam, amikor anyukám még 8 hetes terhes volt velem. Nem is ismerem őt és nem is akarom megismerni soha!

Anyukám rendesen dolgozik, nagyon elfárad a nap végére. Néha nem értem hogy van még ereje velem is sokat foglalakozni, mert amikor hazajövünk még nekiáll tanulni velem, vacsorát főz, közben meg beszélgetünk, utána elpakol, elmosogat, rendet csinál és csak utána megy aludni.

Azt mondja ez neki nem fáradtság, mert megígérte nekem, hogy mindig ott lesz velem és hogy egy pasi sem ér neki annyit, hogy engem elhanyagoljon miattuk. Tudom, hogy nem lehetek neki elég hálás ezekért, de akkor is. 14 éves lány vagyok.


2016. febr. 14. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

De édes vagy! :)


Segíts neki minél többet, esetleg hétvégén vegyél át az otthoni munkákból, hogy tudjon pihenni. De amúgy egy igazi, nagybetűs Anyuka ilyen, hiszen azért vállalta a gyerekét, mert szerette volna őt.


Esetleg készíts neki valami kis meglepetést, mire hazaér, vagy lepd meg pár szál virággal csak úgy!


Nekem még nincs gyermekem, de remélem, sikerül majd annyi szépet adnom neki, ha lesz, mint a Te Anyukádnak, és remélem ő is ilyen aranyos lesz majd! :)

2016. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó ilyet olvasni kérdező .
2016. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

"vacsorát főz, közben meg beszélgetünk, utána elpakol, elmosogat, rendet csinál és csak utána megy aludni."

És te eközben mit csinálsz? Ülsz, nézed ahogy dolgozik, és közben nagyon hálás vagy?

2016. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nemcsak nézni szoktam, hanem segíteni is.
2016. febr. 14. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Éld a saját életed, s legyél boldog!


Ha egy szülő szereti a gyerekét, akkor a legboldogabb, ha boldognak látja.

2016. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Segíts be a házimunkában, legyen rend körülötted minden szempontból,tanulj rendesen,házit csináld meg normálisan,hogy anyud válláról minél több terhet levegyél.

Ennél többet nem nagyon tudsz anyukádnak segíteni.

És tényleg jó egy ilyen kérdést olvasni :)

2016. febr. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a jobb anyukák megcsinálják. Ez nem olyan nagy szám, és ha gondolkoznál belátnád, hogy azzal tudod meghálálni, ha minél több terhet leveszel a válláról.
2016. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó tanuló vagyok, segítek neki a főzésben és a házimunkában is. Nem járok bulikba, nem iszok és nem is pasizok. Az anyu nem várja el, hogy segítsek neki, de én természetesnek veszem, mégis úgy érzem, hogy ez még mindig kevés.
2016. febr. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!