Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Idegeskedtem és szerintem...

Idegeskedtem és szerintem leszállt a hasam közben. Ugye nem indul be a szülés?

Figyelt kérdés

36+5 hkm vagyok. Sajnos tegnap este felidegesítettek nagyon így éjszaka nem sokat aludtam. Ma reggel még a tegnapi idegeskedésre rá tettek 1 lapáttal, 2 órát sírtam kínomban. Utána egész nap csak feküdtem és aludtam is. Kicsit fáj a fejem, de az a sírástól van... Kisfiam mocorog, de azt vettem észre, h a hasam lejebb ment és a medencém is nehezebb. Ugye az idegbaj miatt nem fogok most megszülni?

Kinek mennyi időre rá indult be, miután lement a pocakja?



2016. jún. 10. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha megszülsz,nem tudom miért baj,betöltötted a 36.hetet...
2016. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A méhszájam is néha néha behasít de el is múlik rögtön. Nem kemény a hasam sem
2016. jún. 10. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Innen még hetek lehetnek simàn.
2016. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj szerintem ne aggodj. En olyan gyorsan feltudom magam idegesiteni, hogy ugy gondolom h senki sem kepes, ilyen mondom duhongeni mint en...,amiben a szeretett csaladom es raszokott segitene akarva akaratlanul.... , koltozes, penz, kezelhetetlen testver.... Stb.... Es mara vagyok kiiirva. Nyugalom :) igyal meg egy teat. Es lustizz , mert utana mar tuti nem fogsz tudni :)
2016. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!