Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülésnél akik nagyon...

Első szülésnél akik nagyon repedtek kívül, belül, azoknak milyen volt a második szülésük?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyon rossz élményem van ezen a téren. Több, mint egy órán át varrtak össze, és majdnem elvéreztem. De szeretnénk kis testvért a lányunknak, viszont félek, hogy a következő is ilyen lesz.

2016. jún. 13. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
A második teljesen más volt- gond nélkül, könnyen megszületett, pedig fél kilóval nagyobb is volt az elsőnél. A két szülés között egyébként 4ésfél év telt el.
2016. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint az elso valaszolonal.A masodik siman ment, picit repedtem, gyorsan osszevarrtak.Az elsonel tobb mint egy oran keresztul stoppoltak, kivul-belul...
2016. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél úgy voltam mint te, rengeteget varrtak már azt hittem soha nem lesz vége. Vágtak is szakadtam is. :-( Második Baba gátvédelemmel született. Egészen picit repedtem ami egy két öltéssel rendbe jött. 500 grammal volt nehezebb az elsőnél és majdnem 2 év van köztük. :-)
2016. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!