Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menzesz?

Szülés utáni menzesz?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám és 6 hét után megjött. 2 hét múlva újra megjelent (nagyon keves) kb 2 napig. Normális ez? A ti esetetekben hogy volt? Koszi a válaszokat :)
2016. jún. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoptatod? Van valamilyen fogamzasgatlod? A 6 hetes kontrollon nem volt gyulladas? Nem erzel szurkalast a mehedben?
2016. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igeny szerint szoptattam, megis megjott 6 hettel szules utan, de honapok kellettek, mire nagyjabol redezodott es rendszeresse valt.
2016. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, szopizik a babám. Nem voltam kontrolon mert azt mondta a doki h ha nem fáj sehol, jól érzem magam, akkor nem szükséges. De semmim nem faj
2016. jún. 13. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos a kislányom. 6 hétig volt gyermekágyi folyásom, aztán pár hét szünet után elkezdtem vérezgetni, nem nagyon, egy tisztasági betét elég volt. Elmentem orvoshoz, azt mondta, normális, a hormonok játszanak. Azóta már kétszer megjött, annak ellenére hogy kizárólagosan szoptatok. Azért menj el nőgyógyászhoz, hogy megnézze nem -e maradt bennt egy darab a méhlepényből
2016. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!