Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár metszésnél normális,...

Császár metszésnél normális, hogy véletlenül bemetszették a gyerek homlokát?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni? Nem velem fordult elő az eset.
2016. jún. 14. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Mint minden műtét, kockázattal jár ez is. Ritka, de benne van a pakliban. Ilyenkor semmit nem kell tenni, meggyógyul magától.
2016. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Ilyet még nem hallottam,nem hinném, hogy normális, elszomorít,hogy ilyen történhet :(

34+4 hkm

2016. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Én sem hallottam még sose ilyenről.

Biztosan nem normális.

Nyilván meg kell beszélni az orvossal, hogy mi történt, ha ő nem segítőkész, akkor pedig a felettesével.

2016. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
A kisfiamnak 3 éve a pofijába sikerült belevágni, mert nem látta a doki, hogy mit csinál. Hirtelen elkezdtem vérezni, nagyon durván, és elöntötte a hasüregemet a vér. Nyilván elkerülte volna a doki, de a másodperc törtrésze alatt történt az egész. De gyönyörűen begyógyult Neki. Felületi kis karcolás volt. A doki nagyon sajnálta, én nem hibáztattam. Persze, akkoriban néha belémnyilallt, hogy mi lett volna, ha a szemébe vág bele, de hál' istennek, nem így történt. Ma egy fantasztikus 3 éves, kifejezetten szép kisfiú, aki folyton mosolyog.
2016. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Egy osztálytársamnak nem volt egy részen haja, mert hirtelen indult, és gátmetszésnél ott volt már a feje.
2016. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát persze nem mindegy, hogy egy karcolás, vagy belevágnak a fejébe, vagy hogy a homloka vagy éppen a szeme.

Meg szerintem az is sokat számít, hogy az orvos, hogyan kezeli a helyzetet, elmagyarázza-e pontosan, hogy mi történt, miért történt, lesz-e valami maradandó következménye a gyerekre nézve, vagy pedig le se szarja, hogy mi történt és elintézi annyival, hogy hát előfordul az ilyen.

2016. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

nyilván nem rutin eljárás hogy bemetszik a fejét ergo nem normális de ezt te is tudod.

az hogy az orvosok is hibáznak egy dolog, de attól az nem lesz normális, amit elkövet...hogy érdemes e perre menni vele az megint egy másik dolog. nyilván a sérülés súlyosságától tenném függővé.

2016. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Én 3 esetről is hallottam, 3 városban. Minden babának nyomtalanul eltünt, felületi vágás volt. Én emiatt már ezt úgy kezelem, hogy a császár ezzel is járhat.
2016. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Párom nővérének van egy kis hege a szemöldökénél. Császárnál vágta meg a doki, nem volt semmi baja töle.
2016. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

A beleegyező nyilatkozatban is leírják, hogy kis százalékban, de felületi karcolás előfordulhat a babán. Az aláírással elfogadod ennek az eshetőségét.

Csak a többség vajúdás alatt átolvasás nélkül aláírja a papírköteget, amit elétesznek.

2016. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!