Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent János kórház. Fogadott...

Szent János kórház. Fogadott vagy ügyeletes szülész doki?

Figyelt kérdés

Volt köztetek olyan akinek nem vol fogadott orvosa és az ügyeletesnél szült? Mi volt a tapasztalatotok az ügyeletessel? Mennyire vol figyelmes kedves? Mennyit adtatok neki? Esetleg neveket tudtok mondani? Illetve ha volt fogadott dokitok akkor róla egy pár szót, hogy kihez érdemes menni. Szülésznőt fogadtatok?


Előre is köszönöm a válaszokat :)


16hkm


2016. jún. 16. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Jánosban fogadott szülésznővel és fogadott orvossal, álomszülésem volt, beavatkozás-mentesen.
2016. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosom volt/van ott, Petróczi István. Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Előző szülésemnél is ő volt a dokim. Szülésznőt nem fogadtunk, nem emlékszem az ügyeletes nevére sajnos, de nagyon rendes volt. Nem tutujgatós típus, nem állt a fejem fölött (ezt a férjem tette), de jött rendszeresen, türelmes volt, normálisan beszélt velem...pont ennyi jó is volt.
2016. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! én még 2014-ben ügyeleten szültem Dr. Hazay Máténál. Én annyira meg voltam vele elégedve, hogy utána 2016 tavaszán már kifejezetten Őt kerestem fel, Ő lett a választott orvosom. Mindkét szülés nagyon jó élményként maradt meg, végig nagyon figyelt ránk, én csak köszönettel tartozom neki :)
2017. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én sajnos nem terhességgel, hanem nőgyógyászati problémával kerültem pár hónapja szintén dr. Hazayhoz, de azóta már hozzá járok rendelésre!!!! Nagyon tudom ajánlani, kár, hogy nem előbb találkoztam vele!
2017. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, nővéremnek nem volt fogadott orvosa....nem találta fontosnak. János kórházban szült, éjjel vagyis ügyelet alatt. Dr. Hazay Máté volt bent, igazán nagyon kedves volt.

Mi most tervezzük a babát és én már kifejezetten őt kerestem fel. Szerintem fontos hogy legyen fogadott orvosod, végülis végigkíséri velünk a 9 hónapot, megismer minket...jobban mint az ügyelet alatt. Bennem maximális bizalom alakult ki Dr. Hazayval szemben, örülök, hogy őt választottam, alig várom, hogy kismamaként hozzá járjak :)

2017. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Esetleg valakinek vannak friss tapasztalatai a János kórház szülészetéről?


Előre is köszönöm,ha válaszoltok.

2021. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orszosz válasza:
Engem is érdekelnének friss tapasztalatok :)
2021. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!