Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor is csinálnak beöntést,...

Akkor is csinálnak beöntést, ha aranyerem van?

Figyelt kérdés
Régebben is volt, de soha nem volt vele baj a terhességig. Mostanában viszont nagyon szokott fájni, néha vérzik is. Így is csinálnak majd beöntést, vagy ez kizáró ok?
2016. jún. 18. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem is csinálnak már beöntést, legalábbis nálunk szó se volt róla. Kérdezd meg, ahol szülni fogsz, hogy ott szokás-e.
2016. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Gondolj arra, hogy még aranyérműtét előtt is adnak, pedig oda nem akármilyen esetek kerülnek sokszor, és ők is túlélik.
2016. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Margitban fogok szülni, a szülésfelkészítőn azt mondták, hogy adnak mindenkinek, kivéve ha már olyan későn ér be a kismama, hogy nincs rá idő.
2016. jún. 18. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Jogod van nemet mondani rá. Aranyér nélkül is. Csak kitolással jön az is, aminek nem kellene..
2016. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt aranyerem szüléskor, adtak beöntést, egyáltalán nem fájt.
2016. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Jogodban áll visszautasíthatni, nem kötelezhetnek rá. Ezt vésd az eszedbe, mert sokszor önhatalmúlag próbálnak olyanra rábeszélni, ami amúgy nem kötelező, hanem választható.
2016. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen szeretnék beöntést, nagyon félek, hogy anélkül "baleset" történne szülés közben. Csak félek, hogy fájni fog az aranyerem miatt.
2016. jún. 18. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha picit fájni is fog, hidd el lesz aznap nagyobb fájdalomban is részed :D
2016. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hogy van a szülésfelkészítő? én itt fogok szülni egy hónap múlva, nem tudtam, hogy van ilyen szívesen elmennék, hogy tudjam mire számítsak :)

bocs az offért :)

2016. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
minden hónap első és 3. hétfőjén van. de másról beszélnek a két alkalommal. az első a szülésről szólt, a második hétfőn lesz, arra nem megyünk, az az első pár nap a babával, arról fog szólni. de a margit-szuleszet.hu weboldalon minden fent van :)
2016. jún. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!