Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyöngyösi kórházba szüléshez...

A gyöngyösi kórházba szüléshez miket kell bevinni babának és anyának?

Figyelt kérdés
Popsitörlő, popsikrém, ruha a babának? Anyának betét, eldobható bugyi?
2016. máj. 27. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Pelenka, ruhàt nem muszàj.

Tena Lady! H*lyeségnek tartom az eldobható bugyit hiszen bàrmelyiket el lehet dobni :D

Én simàn kéz között gyorsan kimostam ha véres lett, teljesen kijött belőle.

2016. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem adtak egy listát amikor benn voltam, mindkettőnél a szerint pakoltam, bőven jó volt. Ha kellene, írj üzenetet és elküldöm.

Az elsővel nem értek egyet az eldobható bugyival kapcsolatban. Én mindkettőnél vittem, tök jó volt, igaz nem mindegy melyik fajta, mert én is csak az egyiket szeretem.

Pelenka, popsikenőcs, popsitörlő szerintem kell. Persze ha nincs adnak, de szerintem szerencsésebb, ha egész nap ott van melletted bármikor cserélheted stb. Én ruhát is vittem. szülés után persze a kórházit adták rá, de miután kihozták másnap már a saját volt rajta (ez csak azért jó, mert biztos jó méretű és normális ruha van a babán, mert ha sok a csecsemő, van hogy fiú lányos rucit, lány fiús rucit kap, esetleg szakadt van rajta).

Az elsőnél pl jól jött a mellszívó is, a másodiknál nem volt rá szükség.

2016. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!