Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jósló fájás magától "jön"...

A jósló fájás magától "jön" kizárólag?

Figyelt kérdés

Pár napja (38. hétben vagyok) néha mensiszerű máskor hascsikarás-szerű fájdalmak jelentkeznek nálam derékfájdalommal együtt, viszont csak mozgás hatására.

Ha ülök, fekszem, pihenek, végig puha a pocim, ha mozgok, akkor jelentkeznek kisebb mozgásra (pl. vasalásnál ácsorgás) keményedés, nagyobb mozgásra (pl. megsétáltatom a kutyát) a fenti fájdalmak. Ha leülök, egyből elmúlik mind.

Ezek jóslók vagy ezek nem azok?

Sok helyen olvasom, hogy nekik a jósló magától jelentkezik mondjuk reggel az ágyban meg ilyesmi.

Na nálam ilyen nincs. Csakis mozgástól van "gond". Persze nem érzem gondnak. :)

Most akkor ezek milyen fájások? :D



2016. jún. 22. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ezek nem jóslók, azok egyébként se ilyenek, pont mint az igazi, csak rendszertelen, bekeményedik 20-30 másodpercre a has ésközben fáj. ilyenkor szokott nyílni a méhszáj, lehet még zárt vagy, azért se jönnek még. de ezek nélkül is megszülsz, úgyhogy ne aggódj :)
2016. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyanítom, hogy még zárt lehetek, mert a nyákdugóval sem találkoztam egyelőre. :) Fejvégű is csak 2 hete lett a lurkó, nem siette el, szóval sanszos, hogy túlhordás lesz ebből, de ki tudja... Én állok elébe, bármikor is jönne. :)
2016. jún. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!