Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendes fájás vagy csak jósló?

Bogi123001 kérdése:

Rendes fájás vagy csak jósló?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a hasam, olyan menszesz szerű görcseim vannak de még nem rendszeresek, van ami pár másodpercig tart van ami 10-12 percig is. 4:30 óta folyamatosan vannak ilyen görcseim. wc-zni se nagyon tudok mert olyan erős a görcs. szülési görcsök ezek? mikor áll be rendszeresen a görcsök vagyis a fájások? írjátok le hogy ti mit tapasztaltatok mielőtt beindult a szülés. 38 hetes kismama
2016. máj. 31. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz elfolyt már? szerintem ez rendes görcs, de eltarthat egy darabig amíg beáll rendszeres 10 percesekre. én azért a helyedben készülnék, hogy talán még ma meglesz a baba.
2016. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem folyt el a magzatvíz, még a nyákdugó sem ment el. de azt olvastam hogy a nyákdugó nem minden esetbe barnás meg véres lehet át tetsző is olyan meg folyamat jön ki.
2016. máj. 31. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy fájás nem tart 10-12 percig, ez valami más lesz.
2016. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendes fájások 0,5-1 perc hosszúak. Ha ennél hosszabban érzed, akkor az nem az.

Mérd a kezdetük közti időt és a hosszukat is.

Nekem az utolsó hetekben a szél szorult be úgy, hogy feszült, görcsölt az egész alhasam. Mikor elindult a szülés , akkor is azt hittem csak szél, széklet miatt görcsölök. Elmentem wc re, és ott esett le, hogy ez nem szél görcs. Nekem 1 óra alatt be ált rendszeres 7 percesekre, majd váltott 5 majd 3 percesekre az első három órában.

2016. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt szeretném még kérdezni hogy ha sétálok akkor erősödnek a görcsök ez normális?
2016. máj. 31. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!