Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit kérhet egy olyan doki...

Mennyit kérhet egy olyan doki a szülésért akihez SZTK-ba jár az ember lánya?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
sztk-s semennyit, viszont általában ehhez is igazítják a szülesztés színvonalát.
2016. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha ingyen jársz hozzá de nála fogsz szülni akkor az átlag terhesgondozasi díjak 10 szerese.

Esetleg valamivel kevesebb.

(60-100ezer közt bármennyi)

2016. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik doki így akart kérni 150 ezret. Kerestem másikat.
2016. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy felkéred a szüléshez, tehát ha nincs ügyeletben, akkor is menjen be hozzád és kísérje végig a szülésed? Ebben az esetben annyit kérhet, amennyit nem szégyell. Nálunk van olyan orvos, aki ilyen esetben minimum 100 ezret kér, van, aki nem mond árat, hanem a kismamára bízza.

De ha arra gondolsz, hogy bemesz szülni és aki éppen ott van ügyeletes, az levezeti, nah ő nem kérhet semmit, hiszen munkaidőben volt ott, ez a dolga.

2016. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam hogy akihez járok terhesgondozásra azt felkérem a szüléshez,még az elején vagyok csupán kiváncsi voltam volt valaki hasonló helyzetben és hogy az a doki mennyit kért! Egyébként én is 100 ezerre gondoltam kb.
2016. jún. 22. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
100 ezer??? Jézus,annyiért már szülje meg az orvos a gyereket...
2016. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan magánrendelésre jártam orvoshoz, de ott egy szerintem jelképes összeget kért (3 ezer forintot). Nem mondott árat, mi 40 ezret adtunk és nem volt elégedetlen (hidegen hagyja a pénz, nem ezért csinálja). 100 ezret én sokallom. De kérdezz rá, lehet, hogy van tarifája.
2016. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Pontosabban a 7.hónapban mentem át hozzá magánba. 2x voltam nála 15000/alkalomért. Szülésre nem mondott árat, 100 000et adtam. Programcsászár volt, ám a szülés beindult hamarabb, így szabiról jött be, de én akkor már fél lábbal a műtőben voltam, 1-2 megvolt az egész.
2016. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha választhatok persze nem adok 100 ezret de ennyit saccoltam hogy kérhetnek a dokik,egyébként ott dolgozik ahol szülni fogok. Kiváncsi vagyok mennyit fog mondani,lehet majd nézek nagyokat..
2016. jún. 22. 23:21
 10/12 anonim ***** válasza:

En magandokihoz hartam, alkalmankent 15-ot kert. Szulesre nem mondott arat, 50-et adtunk csaszarra. Szerintem ez a 10x-es irrealis.

Mondjuk munkaidoben szultem, amugy is bent volt, ha ejszaka vagy hetvegen szulok, 70-et adtunk volna, de annal tobbet nem.


En a helyedben max. 100-at adnek a szulesert...

2016. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!