Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott orvosa a...

Ha nincs fogadott orvosa a kismamának és annál szül aki ép bent van a kórházba az milyen? Itt Dunaújvárosra gondoltam. Azért segít a doki mindenben vagy leszarja az ember fejét? Valakinek volt ilyen téren tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 3x szültem ügyeletsnél, igaz nem ott ahol te fogsz. A doki nem, viszont a szülésznők foglalkoztak velem. Nincs etéren rossz tapasztalatom.
2014. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát itt Dunaújvárosban nagyon ki kell fogni ki van éppen bent. De a szülésznő biztos hogy ott lesz és segít.
2014. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Szülj otthon! :) nekem olyan gyorsan jött a második lányom, hogy még a mentősök sem étek időben ki, így a saját ágyamon szültem meg a picit. és bátran kijelentem, sokkal jobb volt mint kórházban
2014. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 5x szültem.....sokat érnek a szülésznők legtöbbet ők vannak veled,nekem sincs rossz tapasztalatom,ennél is annál is volt részem,volt hogy kedvesebb volt az ügyeletes dr :) mint akinek havi szinen adogadttam zsebébe.....
2014. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szülj otthon...persze...ha meg gond van, akkor azt is old meg magadnak...Nem az volt a kérdés, hogy hogy szüljön.

Én fogadtam orvost, igaz én Sopronban szülök, de nem az orvos van végig az emberrel, hanem a szülésznő. Talán jobban figyel rád a doki, ha megfogadod, de ha "szarik" rád pénz nélkül, akkor az sokat elárul a jelleméről...

2014. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok..első szülésem kórházban történt, ugyan nem fogadtam dokit, hisz az a dolguk hogy ott legyenek ahol kell, anélkül hogy pénzt adnál nekik. ügyeletes orvos be sem dugta a képét egész nap, nem hogy a szülésem időpontján. igaz a szülésznők kedvesek voltak, értettek mindtn, de a doki miért is van akkor??
2014. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért van a doki, hogy a szülést levezesse.....Erre a szülésznő is képes HA komplikációmentes a szülés....mondjuk egy sürgősségi császárt nem hiszem, hogy el tud végezni....
2014. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk foglalkozik az emberrel, ha kell. Velem nem sokat kellett, burkot repesztett vizsgálat után, 20 perc múlva megszületett a kicsi. Utána összevarrt, és csók. :) Ennél többet hova foglalkozott volna velem?
2014. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!