Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki vett szülésre és az első...

Aki vett szülésre és az első napokra szoptatós hálóinget, hol vette?

Figyelt kérdés
Augusztusban szülök, a nyàri kànikulàban, és màr csak ez hiànyzik a csomagból. Azt mondtàk, ne vegyünk, jó valami régi is szülésre, de nincs nekem. Így én vennék. Valamint elöl gombos hàlóinget sem talàltam eddig. Hol, milyen típusú üzletben nézzek körül? A spec.fehérnemű üzletek vàlasztéka minőségi, dràga. Ez most kifogott rajtam
2016. jún. 22. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Piacon vettem kb. 1500 Ft/db-ért. :)
2016. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bella169 ***** válasza:
70%

Én a kínaiban vettem olyat ami két oldalra legombolható, mint a linkelt képen:

[link]

Árban sem volt drága. Valahol 2 és 3 ezer között volt. Én egy hálóinget vettem a kórházba, és mivel én inkább pizsi párti vagyok, halászgatyás pizsit vettem 2, aminek ugyan olyan a felső része mint a hálóinggé.

2016. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem 2000 körül.
2016. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

H&M-ben lehet hogy van olyan, ami tényleg szoptatós.

Viszont én sima gombolós hálóingeket vettem, hármat, bőven jó volt. Találtam is róla képet, ilyet vettem: [link]

Pár ezer Ft volt, de gondolom az nem segít, ha leírom, hogy Győrben hol vettem. :(

2016. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Brendonban
2016. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
en kinaiba vettem Mest, (S a meretem de most ugye nagy a pocak meg korhazba egyebkent se.baj ha legalabb terdig er) elol gombost, a ket oldalt legombolhatora azt mondtak szoptatashoz maceras, nem tudom ugy van e de az elol gombos is tokeletesen meg fog felelni...2900 ft volt.
2016. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt vettem,mondjuk akkor 2999ft volt akcióban és piros. De én is pizsis vagyok. 1 számmal nagyobbat vettem hogy kényelmesen bírjak szoptatni.

Ha épp kimostam akkor pedig egy kivágott vékony pántú topban aludtam pizsinadrággal. Mondjuk azt jobban szerettem,csak télen hiába fűtünk,fagyos vagyok.

2016. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sima elöl gombos rövid ujjú hálóingeket vettem (3 db), a KIK-ben, elég jó minőségű, pamut.

Már nem szopik a kicsi, de most nyáron is tudom használni.

A kórházba viszont régi darabokat vittem, amiket a nagyobbik fiamnál vettem évekkel ezelőtt.

Ezeket már haza sem hoztam, minden este kidobtam a használtat.

2016. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Énis piacon vettem 2500ft körül volt az ára.
2016. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 2db elöl gombos hálóinget vettem kínaiban (mint amiket linkeltek előttem), tényleg nem kerülnek sokba. Én inkább csak bugyi póló vagy pizsifelső párti vagyok, szóval nekem is muszáj volt újakat vennem :)
2016. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!