Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki vett szülésre és az első...

Aki vett szülésre és az első napokra szoptatós hálóinget, hol vette?

Figyelt kérdés
Augusztusban szülök, a nyàri kànikulàban, és màr csak ez hiànyzik a csomagból. Azt mondtàk, ne vegyünk, jó valami régi is szülésre, de nincs nekem. Így én vennék. Valamint elöl gombos hàlóinget sem talàltam eddig. Hol, milyen típusú üzletben nézzek körül? A spec.fehérnemű üzletek vàlasztéka minőségi, dràga. Ez most kifogott rajtam
2016. jún. 22. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

én pizsit vettem a kínaiban, de ott tudom, hogy van sima gombos hálóing és szoptatós is. hétfőn vettem, 2200.- volt. most bosszankodom, mert holnaptól a gombos rvid pizsi az auchanban 1200,-. lesz. lehet veszek egyet csak azért is, elsővel kényelmesebb volt nekem a kisnaci, mint a hálóing :)

én is augusztusra várom a babám :)

2016. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem.Majdnem a köldökömig gombos.1300ft volt.Nem a legszebb,de célnak megfelel
2016. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, segítettetek :)
2016. jún. 23. 00:25
 14/15 anonim ***** válasza:
kaptam, piaci volt, de egyszer se volt rajtam, teljesen értelmetlen dolog :D én legalább is egyrészt fel voltam öltözve napközben, másrészt olyan melegem volt még októberben is, hogy elég volt egy pántos felső, meg vmi alulra.
2016. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem, de amikor megvettem, aznap éjjel mentem is szülni, a hálóing meg vizesen lógott a szárítón, úgyhogy sok hasznát nem vettem :D Két nap múlva a férjem hozta utánam, az utolsó kórházi éjszakára felvettem, de nem jött be, azóta (február) is a szekrényben van, pedig még most is szoptatok, de ezt a gombolgatást nem szeretem. A kórházban amúgy sem hálóingen aludtam, hanem rövidnadrágban és pólóban, gond nélkül szoptattam. Napközben meg melegítő/leggings és trikó volt rajtam. Volt, hogy egy lenge, bő inget is felvettem, kigombolva. Nekem ez így nagyon kényelmes volt :)
2016. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!