Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után mennyi...

Császáros szülés után mennyi idővel húzódik vissza a has?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem 1-2 hónap alatt elég jól visszament, másnál még 2 év múlva is akkora a has mintha terhes lenne. Alkat kérdése.
2016. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Genetika kérdése....

Nekem is kb 2 hónap alatt visszament eredetire, unokahugomnak még most is van pocakja ( fél éve szüllt)

2016. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6-7 hónap volt mire a hasizmaim helyreálltak, mert szét volt nyílva, addig kisterhesnek néztem ki. A bőröm a 8-9. hónapban lett tűrhető, szét van ugyan repedve, de halványak a csíkok, és puhácska.
2016. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs köze a császárhoz vagy hogy szülés volt-e,mert engem császároztak és lapos hassal 50 kg-mal jöttem ki a korházbol !! és terhesség előtt 53 kg voltam. barátnőm szült fél éve és még mindig olyan a hasa mintha nem jött volna ki a baba...én sokat hánytam 4 kilot fogytam,ő nem hányt,és én sokat szaladgálok is,régen is,most is,ő kevesebbet mozog.nem tudom ez számit-e.
2016. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

10 nappal szülés után mentem dokihoz, akkor még átadták a helyet a villamoson, úgy égett a fejem, hogy el is fogadtam 😁

Olyan 2 hónap kellett, hogy egyértelműen ne terhesnek nézzek ki.

Mondjuk én 15 kilót híztam és mindig először hasra hízok.

Most múlt a napokban 10 hónapos a kicsi, most vagyok pontosan annyi kg, mint terhesség előtt és már nincs semmi hasam, de szép fokozatosan apránként csökkent a súly és ment vissza a has.

Mindig csodálkozva néztem dokinál a váróban a full vékony laposhasú anyukákat pici babákkal.

A legdurvább amit láttam egy anyuka 5 napos babával volt a váróban. Ilyen szűk cicanadrág szerű naci vokt rajta teljesen szűk felsővel. Olyan lapos volt a hasa, hogy simán beállhatott volna egy Rubint Réka videóba a háttérbe tornázni.

Szóval minden megtörténhet.

2016. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Elfelejtettem, hogy császárosokról beszélünk. Nem tudom többi anyuka is császáros volt e akit láttam, nekem ez volt a 2.

Hasszorítót is hordtam kb 1 hónapig, de nem vettem észre változást tőle.

2016. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 honapos koraban mar ujra a regi voltam. Nem fogyoztam, nem sprtoltam, de azert igyekeztem setalni sokat az elejetol. De szerintem 100% genetika.


Haskoto arra valo, hogy osszezartson es segitsen a hasizomnak tartani, nem arra, hogy visszalakuljon tole a test.

2016. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] Ilyen hasznos lehet, előbb regenerálódik a hasad kívül-belül. Tudom, most meleg van hozzá, de hát a szépségért meg kell szenvedni. ☺ nem csak a Brendonban árulnak ilyet persze, gyógyászati segédeszköz üzletben is beszerezhető, nem tudom, hogy hol olcsóbb.
2016. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ;)

Akkor bàrmi meglehet ezek szerint. Mèg csak 5 hetes a babàm, akkor mèg nincs semmi veszve. Fogyózni biztos nem fogok a szoptatàs miatt, az most sokkal fontosabb, hisz a baba az első. Majd ha màr lehet akkor inkàbb tornàzok vagy amit tudok. Nagyon hiànyzik màr a testmozgàs ;) mindennek eljön majd az ideje

2016. jún. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!