Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote 2-n mit kell bevinni a...

Sote 2-n mit kell bevinni a babának? Illetve valakinek volt mostanában ott császára?

Figyelt kérdés

Régebben adtak ruhát, csak pelenkát és mosószert kellett bevinni. Most is így van még?

A Sote 2-n császárról írnátok pár dolgot? (hogy zajlik, apuka hol van, mit kell vinni?)



2016. jún. 27. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol adnak ruhát, ha az anyuka nem adja le időben a saját ruhát. Meztelenül nem hagyják a kicsit. Csak azt a kis ruhát vissza kell adni, hiszen az a kórházé.
2016. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nekem 2 éve volt (még a régi épületben), így lehet nem lesz tökéletes a válaszom...

Akkor csak pelenkát kellett vinni a kicsinek, meg egy hazajövős ruhát.

Magadnak 2 hálóing, ami felül gombos (a szoptatás miatt), tisztálkodószer, 2 papucs, betét, több bugyi, esetleg mellszívó, ha nagyon beindulna a tej.

A császár közben bent volt a férjem, fogta a kezemet, csak pozitív emlékek jönnek vissza, nagyon kedves volt mindenki bent, egy nővérke folyamatosan mondta, hogy mi után mi következik, apa vitte ki a gyereket miután megszületett, láthatta, ahogy megtisztítják, mérlegelik, pontozzák, stb, 6 óra lábadozás után pedig fel kell állni, felvisznek a szobádba és onnantól veled van a gyerek, de én amíg bent voltam éjszakára (éjfél-1 körül) beadtam az osztályra és reggel 5 körül mentem érte, hogy egy kicsit tudjak aludni.

Rettentően baba/mamabarát kórház, nekem csak pozitív tapasztalatom van.

2016. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. jún. 29. 11:12
 4/4 Bereczki Szilvia válasza:
Én is ott szültem s lassan ismét ott fogok...az általános dolgok mellett még nekem hasznos volt:mellbimbókrém,sterilizáló zacskó,1kicsi cumisüveg,textil pelenka,babakrsztyű és sapka(fürdetés előtt vedd le róla mert nem kapod vissza).
2016. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!