Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a kiirt napon nem indul be...

Ha a kiirt napon nem indul be a szules. Számítani kell arra, hogy befektetnek a kórházba?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom. 2 hetem van a kiirt napig. Ma beszélgettünk a vedonovel és ő mondta hogy ha nem indul meg a szülés szinte biztos hogy befektetnek.

Én kizartnak tartom hogy nyomós ok nélkül befekudjek főleg hogy nem első baba tehát a gyerekeimmel szeretnék minél többet lenni illetve nélkülük csak amennyit feltétlenül muszáj.


2016. jún. 27. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiírt napon bemész a kórházba elmondod, hogy aznapra vagy kiírva. Onnantól naponta nst, két naponta flowmetria. Elmondják mikor kell befeküdni. Oxitocin teszt, aztán ha nem indul indítanak.

Nekem ezt mondták, bajcsy.

2 hete szültem. Aznap hajnalban mikor be kellett volna feküdni, meg indult a szülés.

2016. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. A méhlepény állapotától, áramlástól, nst eredményektől, esetleg fennálló betegségektől (pl.: terhességi cukor, magas vérnyomás vagy bármi más). És függ az adott kórház és az adott orvos gyakorlatától is.

Én terhességi cukros voltam és a vérnyomásom az orvosnál mindig magas volt, de itthon jó értékeket mértem. Az orvosom azt mondta, hogyha jók az nst és uh eredmények, akkor négy napot húzhatok rá itthon, 40+4 naposan be kell feküdni és rá pár napra mindenképpen megindítja, ha addig magától nem indul be. Végül 39+1 naposan beindult magától a szülés.

2016. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kórházi protokolltól függ...nálunk 40+5. nap körül fektetnek be, 40+7 naposan pedig megindítják a szülést...ezen a fogadott orvosom annyit tudott változtatni, hogy elsunnyogta a befektetést..nyilván ha lett volna orvosi indoka, befektet, de teljesen zárt voltam az utolsó napig.
2016. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(GDM-em volt, a kiírt napon be kellett volna feküdnöm és max 2 napot vártak volna és indították volna a szülést. (Vègül a kiírt napon indították))
2016. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kórházi protokolltól függ.

Van ahol nem fektetnek be.Van ahol a 40héten vagy 41 héten befektetnek.

2016. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elsot 6 nappal,a masodikat 8 al hordtam tul.

Az elsovel toxemia miatt a szules elotti napon befektettek es ejjel meg is indult a szules.vegul csaszar lett.

A masodikkal azert vartunk ennyit,mert nagyon akartam normal uton szulni es hagytunk idot.de 2naponta mentem nst re es magzatvizet is nezett az orvosom mindig a betoltott 40.het utan.

Volt orvosom talan ez segitett a befekves elleruleseben.

2016. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a háziorvos akivel nagyon jó a kapcsolatom hogy ne menjek a korhazba mert képesek befektetni. Akkor menjek ha itt az ido mert bár nem minden ertekem jó, de ezek nem befolyásolják a szulest, ezek inkább engem érintenek, amelyet majd szülés után muszáj lesz megnezetni.


Jövő hét keddre vagyok kiirva. Holnap ctg csütörtökön ultrahang. Ha mindkettő jó lesz, akkor a korhazba akkor megyek ha fajasok lesznek vagy a magzatviz elmegy.

Sajnos azt tapasztaltam hogy alapos ok nélkül képesek benn tartani.

2016. júl. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!