Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+3 naposan ezek a tünetek...

39+3 naposan ezek a tünetek bajt jelentenek?

Figyelt kérdés

Eddig szerintem nem voltak jóslóim, vagy legalább is én nem éreztem. Múlt hét szerdán már 2111 lett a méhszáj értékem, végig 3000 ezres értékről.

3 hete járunk ctgre, és minden alkalommal alacsony a vérnyomásom ( 105/78, 118/80, 99/70) viszont 3 napja szédeleg a fejem, kicsit zsibog is, és fáj a nyak- és csukjásizmaim. Naponta most már egyre többször van nagy dolog is. Ez jelezheti a szülést is, vagy bajt jelenthet a vérnyomásom? Sima hüvelyi szülésre készülünk, de kezdek beparázni!


Köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 29. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, h hiába hült az idő, mikor ezt érzem szakad rólam a víz, mint 40 fokban. Éjszaka se tudok aludni mert melegem van és folyton pisilek.
2016. jún. 29. 09:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia még nem szültem de több helyen olvastam és hallottam hogy a több székelés vagy hasmenés az a szülés előjele igy tisztul a szervezet
2016. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt ilyenkor már ugye te is tudod, minden jelentheti a szülés közeledtét. Másrészt mindenkinél máshogy kezdődik, van amikor semmi előjele nincs. Akár már ma is szülhetsz, de lehet, hogy még 2 hétig húzod minden nap ilyen tünetekkel. Nekem a 2 gyeteknél teljesen más volt, egyébként a második 39+3-ra született. Könnyű szülést, majd írd meg, mi volt! :)
2016. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek vannak jóslói. Akinek vannak sincs előrébb, nekem nagyon korán voltak mégis 39+5 hetesen szültem.

A vérnyomás nem okoz problémát. Egyébként akkor alacsony, ha tartósan 100 alatt van.

Izzadni én is izzadtam 20 fokban is nyáron, szeptember végén szültem és ugyanezt el tudtam mondani magamról júliusban vagy augusztusban is az izzadással kapcsolatban.

Méhszáj nálam úgy alakult, hogy 31 hetesen C3000, 35 hetesen C2000, 37 hetesen C2111, 39+1 hetesen C2111 szóval semmit sem jelentett.

Mikor végre megszűnt a székrekedésem és könnyen el tudtam végezni a dolgom, akkor elgondolkoztam rajta, hogy ez a jósló hátha igazi lenne már. Az volt. Pár órával később indultam is a kórházba. De táplálkozásfüggő is.

Még ami utólag nekem feltűnt, a reflux enyhült az utolsó napokban. Én úgy tudom ez hormonális részben, nyilván a baba mérete is közrejátszik, hogy nyom mindent illetve leszáll szülés előtt, de szülés előtti napokban csökken a progi szintje így megszűnhet vagy enyhülhet a reflux és székrekedés, vagyis lehet gyakoribb széklet is. De mérget nem vennék erre sem még. Beindulhat a szülés ma is akár, de 1 hét múlva is.

2016. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezek a szülés előjelei. A héten meglesz a bébi, az tuti. Max 3 napra tippelnék.
2016. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ne parázz. Szülni jó! Őszintén szólva irigyellek is! Élvezd minden percét a vajúdásnak, hidd el, lehet. Csodás dolgok várnak rád, szóval hajrá, kitartás, erő, és no para!!! (Előző voltam)
2016. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! Mivel első baba, így nem tudom a dolgok menetét, félni nem féltem eddig, de szeretnék túl is lenni rajta és persze nagyon kíváncdi vagyok a fiamra!

Most értünk haza ctg-ről. Azt mondták mindem rendben és csak 7főn kell visszamennem. A dr-nőm szerint túlhordás lesz, de ha netán lenne véletlen valami 7végén hívjam ( de úgy éreztem, h tudja, úgy se lesz). Sőt, momdta, h 41 hétnél be kell feküdni.


Remélem indítani nem kell.

2016. jún. 29. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
10:24-es vagyok, egyszer mikor mentem haza NST-ről mondtam anyának, hogy az orvos szerint nem lesz szülés egy ideig. (Egyébként tényleg nem volt az esetemben csak egy hét múlva) de anyám azt mondta a kiírt napon a tesómmal neki is ezt mondta az orvos de aznap este elfolyt a magzatvíz. Minden előjel nélkül bármikor beindulhat a szülés.
2016. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!