Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS, hogyan ismerem fel az...

SOS, hogyan ismerem fel az igazi fájásokat?

Figyelt kérdés
2. baba de az elsőnél nem voltak jósló fájásaim,viszont 6 hete elvétve vannak, a héten már többször is volt,jó hosszú ideig eltartotta. Tegnap is elég sokszor voltak. Próbáltam most elaludni de felébredtem, a baba nagyon mozgolódik, fáj a derekam, vagy a hasam görcsöl és keményedek,de nincs benne rendszer van hogy 20 perc van köztük van hogy 3 perc,vagy 30 perc. Volt hogy zuhanyzástól jobb lett,volt hogy nem. Szerintetek felhívjam a kórházat? 36+2
2016. jún. 30. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem se volt jósló,most a másodiknál sincs még,bár csak a 25.héten vagyok. Azt mondják a jósló derékból indul,a rendes meg hasból. Neked ez a jósló olyan,mint az elsőnél a szülési?
2016. jún. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igazi olyan erős, hogy nincs kétség. 7 szülés után.
2016. jún. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindhárom szülésemnél voltak jóslóim, és mindháromnál máshogy indultak a fájások. Nekem az alábbi leírás segített: akkor indult be a szülés ha a fájások erősödnek, hosszabbodnak és sűrűsödnek, ebből a háromból legalább kettő kell legyen.

Pl. ha nem rendszereződnek a fájások, de egyre hosszabbak és erősebbek, akkor az már az.

2016. jún. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 hete szültem, nekemm nem volt egyértelmű, hogy szülök mivel nem voltak kibirhatatlan erős fájásaim :D az volt gyanús, hogy 2 percenként(hajnali 5kor) jöttek az elviselhető.alig fájdalmas fájások! Így nem is készültem szülni aznap csak magzatvízvizsgálatra mentem.mivel arra voltam kiírva az orvos közölte,hogy szülni fogunk, megis lepödtem, mivel mindenki mondta, hogy fel fogom ismerni, mert rendesen fájni fog! szerencsére hamar és könnyen megszültem :)


tehát inkább azt figyeld, hogy rendszeres fájásaid vannak-e. vegyél a kezedbe egy stoppert és akkor indult meg a szülés, ha ugyan annyi idöközönként jönnek a fájások!! + ha zuhany után jobb és nincs görcs akkor az még nem az :)

2016. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!