Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is megnéztétek szülés után...

Ti is megnéztétek szülés után magatokat ott lent?

Figyelt kérdés
Nem mertem megnézni eddig mi maradt ott lent,de ma rászántam magam..bàr ne tettem volna..5hete szültem gátvédelemmel,valami brutál nagy lyuk lett alattam...lesz ez még kisebb valaha?
2016. júl. 4. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is hatalmas volt, sajna megneztem, a varrat is latszott. De orulok, hogy megneztem, mert utana minden szoptatasnal intimtornaztam vegig (a vedono ajanlotta, h akkor csinaljam, mert maskepp konnyen el lehet feledkezni rola, szoval vmi tevekenyseghez kapcsoltam). 8 hettel szules utan mar nagyon szuk voltam, akkor eltunk ujra hazaseletet, es fajt is:D ugyhigy ne aggodj, intimtornazz szoptataskor/eteteskor
2016. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer sem jutott eszembe.
2016. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Megnéztem szülés után pár nappal. Nekem volt gátmetszésem egy gyerekkori baleset miatt nem kockáztattunk. Nem volt szép látvány a varrat, a lyuk sem volt kicsi, de bíztam benne, hogy lesz eredménye az intimtornának, amit már a terhesség előtt is csináltam évekig, aztán a terhesség alatt is, és a szülés másnapján újra. Meg is lett az eredménye, minden visszaállt eredeti állapotába, sőt nekem jobb is lett a szex. Ne aggódj, nem kell kétségbeesni,de nézz utána az intimtornának, csodákra képes.
2016. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Persze, én kíváncsi voltam, egyáltalán nem volt vészes, de sok idő volt mire minden olyan lett mint előtte. Második szülés után 2 hónappal már mintha mi se történt volna.

Ne aggódj, helyreáll, de legalábbis bőven javul még.

2016. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Intimtornát h csináltátok?

Pl. Te kedves egyes, szopi közben? Pl 5 mp ig megfeszíted utána elenged? Hányszor kell?

Köszönöm

2016. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt gátmetszésem,kb 2 hét után mertem megnézni.Akkorra a gátmetszés is alig látszott.A lyuk nagyobb volt,de szépen visszahúzódott.
2016. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert nekem vajudas nelkuli csaszarom volt, de pl az intimtolcser nem jo mar, kifolyik a ver mellette, nagyobbat kell vennem. Mas lett a lenti reszem, bar a szexben nem erzek valtozast. 4 honapos a gyerek, a dokim szerint a fel eves kort meg kell varni, addigra visszaalakul a huvely meg a belsonk.
2016. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
eszembe se jutott megnézni magam.
2016. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is lecsekkoltam...:D Szerencsére nem volt gázos (4 naposan) de azóta is húzódik szépen vissza, csütörtökön lesz 1 hónapja hogy szültem! Ne aggódj, nálad valszeg lassabb a folyamat, még gyermekágyas is vagy, a teljes "gyógyulásra" meg amúgy sem 6 hetet kell várni.. De minden okés lesz! :)
2016. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hajjajjj, ha még egyszer szülök, tutira nem nézem meg. Visszaállt, de eléggé nekikeseredtem.
2016. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!