Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is megnéztétek szülés után...

Ti is megnéztétek szülés után magatokat ott lent?

Figyelt kérdés
Nem mertem megnézni eddig mi maradt ott lent,de ma rászántam magam..bàr ne tettem volna..5hete szültem gátvédelemmel,valami brutál nagy lyuk lett alattam...lesz ez még kisebb valaha?
2016. júl. 4. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. En 20 mp-ig feszitettem meg, probaltam minel kisebb szunetekkel, es vegig szoptatas kozben, ami lehetett 5 perc, de akar 25 perc is.
2016. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bár én mindkétszer gátmetszéssel szültem, én megnéztem magam ahogy itthon voltunk. Nekem nem volt ilyen élmenyem hogy nagy lyuk tátongott volna, a metszés helye is nagyon diszkréten látszódott csak. Nem is fájt mondjuk, a dokim jól varrt össze. Intimtornáztam én már a terhesség alatt is.
2016. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ott nem,csak kívül de kár volt mert tiszta véraláfutás volt :s
2016. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Es hol van video vagy gyakorlatok?
2016. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én sztk-ban jártam gyógytornászhoz, nőgyógyász adott beutalót, ott tanulta meg a gyakorlatokat, egyéni feladatsort állított össze nekem a gyógytornász hölgy, mert az igazán hatásos intimtorna több mint összeszorítom pár másodpercig, aztán elengedem, sőt ha valaki rosszul kivitelezi q gyakorlatokat, akkor még ártani is tud. Itt is be kell melegíteni, vannak nehezebb-könnyen gyakorlatok, meg kell tanulni a három területet (húgycső-csikló környéke, hüvely, ánusz) külön mozgatni. Fokozatosan kell egyre "keményebben" edzeni.
2016. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mertem/merem megnézni, csak tapogattam.
2016. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!