Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után borzalmasan nézek ki?

Szülés után borzalmasan nézek ki?

Figyelt kérdés
Szoval nem értem mitől lehetett de a terhességem alatt is fogytam. A baba szépen fejlödőt 3250. Jött a vilàgra. Na de van egy kis probléma. Az arcom beesett. Kint vannak a bordàim ahogy ülök fekszem gyom rendesen. A nyakam körül szinte csak a bőr van. Lapos lettem. Olyanok vàlaszàt vàrom akik hasonloan jàrrak vagy esetleg ötlet mitől van ez. Étvágyam nincsen sajna a szopi sem megy. Fogy a baba igy tapszer marad
2016. júl. 6. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pajzsmiririgyed rendben van?
2016. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen? Ha igen, akkor ajánlom, hogy vizsgáltasd ki magad alaposan, nem vagy e beteg.
2016. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hàt eszegetek. Egyszerüen eszem valamit és kifordul a szàmbol. Vagy fáj a hasam. Undort érzek az ételtől. Sok stressz ért ami szinte megsem látszott. Arra tippelek lehet az miatt vahy nem tudom
2016. júl. 6. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene egy kivizsgálás, sokminden meghúzódhat a háttérben pl pajzsmirigy túlműködés vagy gluténérzékenység meg ki tudja még mi.
2016. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dohányzol kávé alkohol drogok?
2016. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dohànyzom de keveset. Kàvé. Alkoholt nem fogyasztok sem drogokat
2016. júl. 6. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:
ezzel huznek dokihoz mint vadlibak...ha nem eszel beteg leszel - mar ha most nem vagy az - a gyerekednek egeszseges anya kell...szoval ne itt kerdezd mert az etvagytalansag ezer betegsegre utalhat nem csak sziches de szervi bajos is lehet, akar sulyos is, mi ezt itt nem fogunk tudni diagnozist adni menj el a haziorvosodhoz, mondd el hogy folyamatosan fogysz, hogy nem tudsz enni nincs etvagyad stb. csinaljon verkepet vizeletet nezzenek tsht vagy akar szekletmintat stb aztan majd meglatjatok hogyan tovabbnnn
2016. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt volt eleg vervetel,kivizsgalas.Ott kiderultek volna egyeb betegsegek.Egyszeruen a baba elvette toled a tapanyagokat,ha nem ettel eleget es megfeleloen.Szedjel vitaminokat,ugyanazt,mint terhesseg alatt.Amugy en is ezt ereztem terhesseg alatt,utana meg foleg.Annyira ,,eltelitodtem,, az esemenyektol es feladatoktol,h nem kivantam semmit.Es amint volt egy kis idom inkabb aludtam,mint evesrr pazaroltam.Csak en nem lettem lapos.Szepen visszaall minden sztem.
2016. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp csináltass egy vérképet legalább. Szedj vitamint és pihenj, amennyit tudsz. Rendelj magadnak finom és tápdús kaját. Pl. bolonyai pizzát, egyél gyömlcsöket sokat.
2016. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség után derült ki a lisztérzékenységem. Sokszor ideges voltam, fogytam, fájt a gyomrom, vashiányom volt.

Menj és vizsgáltasd ki magad!

2016. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!