Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmondtátok a védőnőnek, hogy...

Elmondtátok a védőnőnek, hogy kért császár lesz?

Figyelt kérdés
nálam ez a helyzet, de nem mondtam neki. Nem is tudom, rá tartozik-e, neki az a lényeg, hogy kinn legyen egészségesen. Csak mindig azzal van elfoglalva, hogy faros a baba.
2016. júl. 6. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Semmi köze hozzá.
2016. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Farosnál nem császároznak alapból? Nekem az elmúlt 2 évben 3 barátnőmnek is faros volt a babája és császározták őket.

Én amúgy elmondtam vna a védőnőnek azt is, ha "csak úgy" kérésemre császároznak, mert jóban voltam vele.

2016. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2# faros babát meg lehet próbálni megszülni, főleg ha többedik szülés. Kérdés, hogy érdemes-e, én félnék, hogy elakad... Úgy tudom, a haránt az automatikus császár.


Kérdező, ha nem akarod, nem kell elmondanod.

2016. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Én elmondanám. Az enyém normális, minden gondot vele beszélek meg, mert a doki csak sztk-s és hülye.

Ha nem akarod, nem kell elmondanod, nem vagy köteles.

Nagyon sok helyen automatikus császár a faros baba, bár tudd, hogy befordulhat az urolsó pillanatig!

2016. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

jaj, most komolyan azon gondolkodom, hogy vajon az emberek azért formálnak olyan véleményt amilyet, mert a másik oldal,akiről véleményt formáltak,az csak lapít és nem vállalja magát!

Én simán elmondanám, csak mert így döntöttem és kész! Aztán gondoljon mindenki,amit akar!

Gyereked lesz, ideje megtanulni kiállni magadért, hisz csak akkor tudsz kiállni a gyerekedért is!

2016. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Én elmondanám. Az enyém normális, minden gondot vele beszélek meg, mert a doki csak sztk-s és hülye.

Ha nem akarod, nem kell elmondanod, nem vagy köteles.

Nagyon sok helyen automatikus császár a faros baba, bár tudd, hogy befordulhat az urolsó pillanatig!

2016. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

még csak 30 hetes vagyok, bőven befordulhat, ezért nem is részleteztem ezt :)


Nyilván ha kiderülne, és nem tetszését ki is fejezné, akkor kiállnék magamért, de nem gondolom, hogy attól jobb anya leszek, vagy jobban kiállok a gyerekemért, ha keresem a vitaforrást, 'kedves' válaszadó.


Többieknek köszönöm

2016. júl. 7. 16:56
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
vitaforrást? Jól néznénk ki,ha a védőnő nekiállna velem vitatkozni,hogy hogy szüljek.
2016. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Mióta vitaforrás az, ha vállalod, hogy te így akarsz szülni??? (függetlenül attól,hogy császár lesz-e vagy sem)

Mióta van joga bárkinek is beleszólni,hogy hogyan szülsz? Ezért nem is értem,miért vitaforrás nálad ez!

2016. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A "kedves"t meg nem kell idézőjelbe tenni, nem rosszindulatból írtam, csak nem értem! De látom, sikerült beletaposni a lelkivilágodba!
2016. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!