Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon erős szeméremcsont...

Nagyon erős szeméremcsont fájdalmam van 36 hetes vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez jelentheti azt hogy gyors könnyű szülés lesz? A baba feje ilyenkor már a szülőcsatornában van? Első babám

2016. júl. 8. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájt, már 36. hét előtt is, az ágyban alig bírtam megfordulni.

Nem tudom van e összefüggés, nekem 16óra volt az egész, de oxitocinnal...

2016. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit a szülesre nézve. Tehát nem ettől lesz könnyebb, vagy indul be a szüles 2 nap múlva, hetekig fájhat. Nincs a baba feje a szzlocsatornaba, akkor már szülni mennél :) csak elég lent van ahhoz hogy zavarja az ottani dolgokat. Az sem feltétele hogy nyitott legyen a megszajad.
2016. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
33 hetesen kezdődött a fájdalom azóta tart a dokim azt mondta ékelődik be a feje
2016. júl. 8. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen idő tájt pár napig, doki szerint készülődik a szervezetem. Aztán következő hétre farfekvésbe fordult, elmúlt a fájdalom. Most megint fejvégű, és fájdogál napok óta. 38 hkm
2016. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűha az igen :) eddig minden uh fejvégű nekem remélem így is marad amikor mozog már fáj kedves utolsó nem sok. van neked hátra kitartás :)
2016. júl. 8. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi!Igen, már bármikor jöhet. :) Nekem is első baba lesz, és én is reménykedem benne, hogy könnyű, gyors szülésem lesz. :) Neked is hasonlókat kívánok!
2016. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!