Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a vajúdás jele?

Ez már a vajúdás jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlthéten már kérdeztem tőlletek hogy vajon mexdig húzhatom még...Most 38 hetes vagyok.Tegnap ültünk a fagyizóban és amikor felálltam; tenyérnyi tócsa lett alattam...azóta sem tudom eldönteni; hogy esetleg megrepedhetett- e a burok vagy netán bepisiltem( semmit nem éreztem) Azóta viszont olyan érzésem van mintha még lejjebb jött volna a gyerek.Feszítő nyomásérzetet érzek a végbelemnél( nem folyamatosan) és a baba is mintha kevesebbet ficánkolna; illetve egészen lent a farokcsontomnál fájdogál a derekam.Egyébb panaszom nincs..se görcs; se semmi.Szerintetek ez már az hogy elkezdődött a vajúdás? Vagy még így húzhatom hetekig? Most készülök magzatvíz szivárgás jelző betétet venni mert bizonytalan vagyok! Valakinek Bejött? Segítsetek légyszi...nem akarok vaklármázni!
2016. júl. 8. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mar tegnap be kellett vna menned a biztonsag kedveert, mert ha a magzatviz volt, akkor fertoesveszelynek vagy kiteve.

Menj be, ott megmondjak.

2016. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok folyásom volt az utolsó 2-3-4 hétben és volt mikor egyszerre jött nagyon sok, 2x is használtam magzatvízszivárgást jelző betétet és negatív lett az eredmény, szóval folyás volt.

Viszont tudni kell, hogy bakteriális fertőzés esetén fals pozitív lehet az eredmény. De az utolsó hetekben se veszélytelen egy fertőzés (nyilván koraszülést már nem okoz de szülés közben azért nem kéne jelen lennie) szóval nem vaklárma bemenni a kórházba, ha bejelez a betét.

Egyébként 5x voltam ügyeleten, egyszer barnázás miatt, egyszer mert beindult a szülés, a másik 3 alkalom a saját megnyugtatásom miatt pl nem mozog a baba vagy görcsölés. Minden alkalommal normálisak voltak, nem néztek hülyének azért, mert paramami vagyok. Amikor nem tudtam jósló vagy fájás 31 hetesen még úgy engedtek el, hogy nyugodtan menjek vissza ha van ilyen és nem múlik. Bementem volna én magzatvízszivárgással is csak pár óra alatt kizártam a lehetőséget a betéttel így nem láttam értelmét.

2016. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem mint te kivéve a tócsát 😩 én 37 hetes vagyok,második baba, de úgy érzem mintha az első lenne. Minden olyan más... Izgulok nagyon...
2016. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg lett?
2016. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen 😉 múlthét pénteken; de nem indult be magától a szülés ( program császárom volt eü.ok miatt) Úgyhogy ez már Sosem derül ki; hogy vajon az volt- e....Minden esetre szerintem nem húztuk volna ki a 40. Hétig
2016. júl. 22. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!