Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van meg mas is, akinek a...

Van meg mas is, akinek a kitolas sokkal jobban fajt mint a vajudas?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhol azt olvastam, hogy a vajudas faj, a kitolas mar nem. Ehhez kepest nekem a vajudas baromira fajt, de a kitolas meg meg annal is jobban. Mas is volt igy?
2016. jún. 17. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kitolás már nem fáj? Hát azért ez így enyhén szólva nem igaz, legalábbis az én környezetemben ilyet senki nem mondott :)
2016. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban fájt. Nem a tolófájás, hanem az az a nagyon feszítő érzés. Rosszabb volt, mint a vajúdás.

De olyat tényleg nem állít szerintem senki, hogy a kitolás nem fáj. Azt olvastam inkább sok embertől, hogy a fájás nem olyan rossz mint vajúdáskor (tapasztaltam) "csak" feszít. Igen ezt a feszítő érzést rosszabbnak éreztem, mint a vajúdást.

2016. jún. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát őszintez leszek,nekem.a kitalált abszolút nem fájt.A ctg gépet néztem,hogy tudjam,mikor jön a fájás.Feszítő érzésre sem emlékszem.
2016. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat.A kitolás nem fájt.
2016. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vajúdás fájt jobban, a kitolás nem volt olyan vészes, inkább nehéz volt, mint fájdalmas.
2016. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem változó lehet. Pl. én a vajúdást még elviseltem, a szünetekben mosolyogtam, beszélgettem, de a tolófájásokba és a feszítésbe, azt hittem, belepusztulok...
2016. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mind2 gyerekemmel vajúdás alatt viccelődtem.A fájásoknál esetleg sziszegtem,de nagyon jól elvoltam 😊 A kitolásnál a feszítő érzés volt nagyon rossz.Folyamatosan fájt

.

2016. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2. szülésnél már előre féltem a kitolástól. Emlékeztem ahogy nyomni kellett, feszített, semmi erőt nem éreztem hozzá. Most is így volt, bár csak 15-20 percig tartott, azt mondtam h nem bírom ki, a fájásokat viszont tűrtem.
2016. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igyanígy éreztem... a fájások rohadtul fájtak, a kitolásba azt hittem, szétszakadok!!
2016. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!