Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik hogy 40 hetesen és 3...

Létezik hogy 40 hetesen és 3 naposan teljesen zárt a mehszaj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 40+3 vagyok és az orvos.megvizsgált ctg utan és teljesen zárt vagyok. Ilyen létezhet?

Azt hittem.mindjárt szulunk erre nyoma sincs? ;(


2016. júl. 15. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen létezhet, és amint látod létezik is. Ez nem azt jelenti hogy nem fogsz hamarosan szülni.
2016. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, létezik.
2016. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, letezik de ez nem jelenti azt h nem fogsz hamarosan szülni
2016. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedden vagy szerdán indítanak ha addig semmi...azt reméltem akkor már rég babazni fogok lehetőleg otthon.

A vizsgálat óta kicsit görcsöl ráadásul.

2016. júl. 15. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
40+2 hetesen elfolyt magzatvízzel,5 perces fájásokkal zárt volt a méhszájam.Nem kell előtte nyílnia,elég vajúdás alatt.
2016. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első baba? Mert nekem csak az elsővel volt hamarabb nyitva, a többinél végig zárva volt, és minden előjel nélkül indult be a szülés, nagyon gyorsan ki t ud az nyílni, ne aggódj!
2016. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3.baba. csak eddig mindegyik szülés indított volt. 40+4 majd 40+1. Most 41.lesz pont az indítás ha addig semmi :(

Most picit megnyugtattatok elsőnél 3 ujjnyi volt terminuskor. Másodiknál kb 30.héttől 1 ujjnyi volt de inditaskor is ugyanaz az 1 ujjnyi...holnap megyek ctgre és vizsgálatra, hát kíváncsi leszek....

2016. júl. 16. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 41. héten ballonnal kellett tágítani. 2-es voltam
2016. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!